1. 1.
  evet ! geçen seneye göre en az %100 oranında bir artış var. Sürekli seyahat etmek durumunda olan birisi olarak ölü sezon olarak geçen kasım - ocak - şubat aylarında bile bilet fiyatları pahalı denilebilecek seviyelerdeydi. genel anlamda bir sonuç çıkarırsak iç hatlarda pegasus biraz daha insaflı fiyatlara sahip onun dışında anadolu jet ve thy slogan olarak "domalmazmıydınız"ı benimsemiş durumdalar. Allah sonumuzu hayır etsin.
  3 ... prescott
 2. 2.
  bkz:dolar endeksi...Geçen seneye göre soğan fiyatınada bak istersen;)
  1 ... volkinn
 3. 3.
  yahu bir de bu ülkenin uçak ürettiğini düşünün. kimse uçağa binemez hayal, rüya olur artık. televizyonda yabancı filmlerde görüp melüm melüm bakılır.
  ... emihotspace
 4. 4.
  hakikaten bu fiyatlar nedir ya! tam uçağa alıştık rahat edeceğiz diye beklerken yine otobüs yollarını gösterdiler
  2 ... birguldenberi
 5. 5.
  Haydi çocuklar garajaaaa. Ucuz havayollariyla seyahat edip burnu havaya diken, zengin triplerine giren fakirler; bundan sonra kaliteli otobüs firmalarini tercih ederek gercek birer zengin olduklarini hissedebilirler.
  ... cavaceylan
 6. 6.
  Bereketlenmedir o. Artış olsa duramazdın.
  ... eratosthenes
 7. 7.
  uçak bileti fiyatlarında feci artış olduğunu sananlar algı operasyonuna maruz kalanlardır. kendileri hızla aşağıya kaydıkları için aynı yerde duran bilet fiyatlarının hızla kendilerinden uzaklaştığı yanılsaması içindedirler.
  1 -1 ... monk of monkmountain