1. 1.
    Uçağa 100 ml den fazla sıvıları almama orospuluğudur. Neymiş şişede 200 ml yazıyormuş. Sanki damacana sokmaya çalışıyoruz amına kodumun karısı. Akşam akşam adamı günaha sokuyolar yahu.

- ki yüzlerce kez aynı şişeyle uçmuşumdur ha... yeter ki orospunun birine denk gelmeyesiniz.
    - suç bende amk geri dönüp öteki taraftan geçecektim asıl. Kafam bazen çalışmıyor.
    9 -5 ... beyaz atletli trex
  2. 2.
    Geçen ay uçağa binecem. Çantada küçük su şişesinde zemzem suyu var. Cihazdan görünce güvenlik uyardı. su yasak dedi. Zemzem suyu ama dedim. Ya şimdi mübarek suyu atamayız da şimdi dedi, geçtim öyle.
    Not: hakikaten zemzem suyuydu lan. Şaka değil.
    7 ... double check
  3. 3.
    ne taşıyacaksanız 10 tane 100 ml şişeye doldurabilirsiniz. bu şekilde 1 litreye kadar hakkınız var.

Edit: duty free’den aldığınız alkoller için -eğer varsa- bağlantılı uçuşunuzun olduğunu söylemeyi unutmayın.
    7 -1 ... hostes degil kabin memuru
  4. 4.
    çözümü basit 200 ml lik pet şişenin yarısını doldur al sana 100 ml.
    1 -2 ... yoksul genc
  5. 5.
    Izmir havalimanindaki fahiseler bu kurali sebep gosterip, receli salcayi almiyorlar amk. Bunlar sıvı degil ki be gerzekler.
    3 -4 ... cavaceylan
  6. 6.
    uçağa sıvı almıyoruz deyip free shoplarda alkol satan zihniyetin işidir. evet.
    3 -2 ... oytunkaran
  7. 7.
    Uçağa binmeden suyunuzu için şişeyi çöpe atın,
    Yada,
    Uçakta gösteren isteyip için,
    Uzaya gidiyorsunuz sanki, en fazla 2-3 saat, susuzluktan öleceksiniz sanki.
    1 -1 ... sktireden adam
  8. 8.
    Havaalanı kurallarını öğrenememiş geri zekalıları çok rahatsız etmiş. Amk alnında mı yazıyor ne taşıdığın, oturup şişenin içindeki orada mı analiz etsinler? Saç spreyi de almıyorlar mesela. Neden? Parlayıcı çünkü. ‘Ama sadece bilmem ne taşıyordum, bunda ne var ki?’ Diye kafa ütülüyorlar bir de. Haaa tamam o zaman hemen getirin kimyasal analiz yapalım! Nitrogliserin taşıyanlar çöpe atsın, gerisi geçebilir.

Aslında bu konuda ısrar edeni siktir edip uçağa da almayacaksın. uçuş esnasında yerinden kalkıp ‘bir dakka pilotla konuşcam’ diyenler böyle denyolar işte.
    5 -2 ... samgold
  9. 9.
    Alkolleri polis arkadaşlara verelim. Akşam alem yapsınlar.
    -1 ... cikolatalidonut
  10. 10.
    free shoplardaki içkiler güvenlikten testinden geçmiş olduklarından onlarda problem olmaz, ama dışardan getirdiğin su şişesinin içine su görünümlü envayi çeşit sıvı koyarsın, güvenlik sebebiyle almıyolar, bütün dünyada böyle bu.
    3 ... paganviodio