bugün

https://streamable.com/i8lwpk

adamın ırzına geçmiş resmen ahaha.
Yarısi bosa gitmiştir. Herifi sinek gibi ezmiş.
Yapıştır Dündar, yalak sulak adamları döven muhabir kalmadı zaten.
efsane yumruklarından sadece bir tanesidir. bir kerede bir fırını mı ne basmaya gidiyorlardı. adam kapıyı açar açmaz suratına oturtmuştu 1 tonluk yumruğu.
uğur dündar o yumruklarla adamı komaya sokmuş olabilir.
Fatality çekmiştir.
Kekonun boş kafasına inen kemalist yumruğudur.

Yukarıda anıran fetöcü ve bilumum yobazlar ve bölücüler iyi bilir tadını...

Keko garibanmış da sahibi olan hırsıza vuramazmış! iyi de işte Dündar kapısına kadar gelmiş, köpeğini salacağına kendisi çıksaydı karşısına..

Bu kekonun hali hırsızlara üç kuruş karşılığında köpeklik eden herkese ders olsun.
bunu bile siyasi ideolojilere çekmişler tebrik ediyorum vallahi sizleri.
sağcı yumruğundan hiç aparkat yememiş uğurun boş beleş şovudur. yazık..
Uğur Dündar’ı yakından görmüş biri olarak diyebilirim ki, yumruk tam oturmadığı için, yumruğu yiyen arkadaş ucuz yırtmış. Ayrıca arkasından atıp tutan aktrolleri şu yaşında harcar.
gavura vurur gibi vuruyor yemin ediyorum.
Adam başta ne kadar da efendi efendi laf sokuyordu oysa ki.. Karşı tarafı kesinlikle Etkisiz hale getirmiştir.
https://twitter.com/Peace...tatus/1268536479954894850

uzun videoda çok da güzel küfrettiğini görüyoruz. süper bir videodur.
uzun videoda daha keyifli bir seyir arz etmektedir.

ne demişler? simit sat, limon sat onurunla yaşa... ekmek parası derdine kimsenin köpeği olma...
Ağzına sıçtı herifin. insan zannediyor ki beyefendi kibar adamlar her zaman dayakta yenilmeye mahkumdur falan.
hewaller hep böyledir. tek başınayken hiçler.

uğur dündar artistiğn amınakoymuş. it gibi yerde kıvranıyorç
Süper bir olay. Daha komiği ise videonun devamı. Uğur dündar'ın ağzından çıkanlara patladım abartmıyorum;

https://twitter.com/kinda.../1268559343185772545?s=20
Muhabir deyip geçmeyin gençliğinde sporla uğramış.

görsel

Ve bu adamın boyu 187 cm.
videoda dündarın röportaj yapmaya çalıştığı adam piç halil bezmendir.
halil bezmen türkiye'de kaçak işler yapmış halkın parasını çalmıştır. (amerikaya kaçtı)
dönemin en iyi habercilerinin bulunduğu arena(ugur dundar sunucu burada) adlı program bu durumu ifşa edip devletin gerekli tedbiri almasını sağlamıştır. bunun için taa amerikaya gitmislerdir.

detayları uğur dündarın haramzade adlı kitabından öğrenebilirsiniz.
O zamanlarda tüm orrospu çocuklarinin kafasına balyoz gibi indirmiştir bu yumruğu. Şimdi meydan boş. at izi it izine karışmış şimdi gazeteciyim diye géçinen sünepeler sarmış her yanı.

görsel
Uğur reis hoyratça yere sermiş adamı ve oradan kaçarak uzaklaşmış..
hahaha çomarlar yumruğu görünce hak hukuk muhabbetine girmiştir...
yalnız bu adamın boyu 187. biraz çalışsa mma maçlarına alırlardı. doğum yeri zaten silivri olduğu için korkacak bir şeyi de yok.

''eşşoğleşşek... eşşoğleşşek... orospu çocuğu... orospu çocuğu... hadi bakiyim...''
--spoiler--
ulan sayın o.ç kaçak yapı yapmaya utanmıyor musun?

sayın şerefsiz kanını emdiniz miletin,atatürk diye diye.

önüme gelenide döveyim.
--spoiler--

Fetöcü konuşuyor susun.

Konuş fetöcü.
güncel Önemli Başlıklar