bugün

Change.org da sadece Türkiye ye özel bir şekilde açacağım değişim.

Ulan adam geçmiş metrelik tırla sola, yol istemek için sinyal veriyorsun yok, uzunları yakıyorsun yok, uzunları açıp gidiyorsun yok, kornaya basıyorsun yok, yani ne yapayım kurtlar vadisindeki gibi sıka sıka mı gideyim?

Almayın şunları otobana, olsun bitsin.
Kanatlanıp havada mı uçacaklar ? Nerede gidecek peki başka bu araçlar ? Sollayamamak yüzünden tırların kaldırılmasını beklemek çok akıl karı olmasa gerek.
Olur sana yürürler otoban diye.
insanlar ekmek peşinde ekmek.
yok daha neler amk. ne veriyonuz buna yahu?
ankaradan istanbula gidenler bilir, yan yana bütün şeritleri ihlal ediyorlar. özellikle kocaeli gebze taraflarında. birbirini solluyorlar.
torosları çıkarken tırcılar bi başka oluyor. bol oksijen kafa yapıyor sanırım. ben 80-90'la iniyorum 2 şeritli yolda. tır arkamdan sellektör yapıyor amk. dayı acelen varsa uçağa bin amk.
ankaradan istanbula giderken bir kış yogun kar ve sisten ötürü otoban girişini kaçırıp eski yoldan gitmiştik. o dağlardan aşağı inerken ben hızımı kar ve sisten 60-70 e çekmişken yanımdan tırın biri sellektör yapa yapa 130 la aşağı yardırıyordu. bire amg bu heyecanı siktir git bungee jumping yaparken falan yaşa.
bu amın oğulları yüzünden otobanda rahat gidemiyorum. vatan hayini bunlar. katiller. yavaşta gitmiyor orospu çocukları. adamın üzerine üzerine sürüyorlar.
Kamyonlar da dahil edilmelidir.

Büyük araç olmaları sebebiyle, kural, kaide tanımadan, bodoslama gidiyorlar.
Ben miniminnacık arabamla, ecel terleri döküyorum.
Bu hak mı?!
tır şoförleri mesleğinde nirvanaya ulaşmış, genelde iyi aile babası, saygılı ve dikkatli şoförlerdir. çoğunlukla en sağ şeritten ilerleyip kimseyi rahatsız etmeden ekmekleri peşinde direksiyon sallarlar. sadece, önlerine geçip 60-70le giden aptallardan, dorsenin dibine yanaşan yürek yemişlerden, kör noktada uzun süre bekleyen aklını peynir ekmekle yemişlerden ve kapışmaya çalışan kamyon şoförlerinden nefret ederler.
Şerit ihlalleri yüzünden birsürü kazaya sebep oluyorlar.
Tek şeritli yolları küçük araçlar için daha tehlikeli hale getirecek öneri.
3 şeritli otobanda tırın sana ne zararı var?
Otobanda en sol şerit zaten ağır vasıtalara yasak. Sen nasıl bir sollama peşindesin.
güncel Önemli Başlıklar