bugün

sözlükte var olduklarını düşündüğüm yazarlardır ama sayılarını kestiremiyorum.
takdir edilmesi gerekenlerdir. o kadar sene okuyorlar, ömürleri boyunca okuyacaklar.
email adresleri dr.hedehöde@gmail.com dur.
Artık olmadığım kişi.Hani çok egoist deniliyor ya onca sene köpek gibi çalışmanın getirisi bunlar, banane çalışmasaydın diyenlerde haklı, insan neden diye sorgulamıyor degil.
başıma bir şey gelmeyecekse ben.
Benimdir. Normal insanız biz de abartılacak bir durum yok.
çoğu kendini beğenmiş tiplerdir.
bir sene sonra aralarına katılmak istediğim öğrenciler.
En yakın dostum 19 yıllık kardeşim dediğim kişi şuan okuyor.Mükemmel bir zekaya sahip oldukları kesin ha çok isterseniz sizde kazanabilirsiniz tabi ama baya yıllarınızı vermelisiniz.
benim evimde bir tane var
kabul etmeselerde kahrolası bir egoları var.
itinayla ego şamarlamama rağmen daha tam tedavi edemedim.
az kaldı.
Bizim evde de bitane mevcut ama çocuk her ortamda doktor aşağı doktor yukarı oooo doktorumuz geldi muhabbetlerinden bıktı.
Beyler insan mıyız?
Fen Lisesisinden çıkma bebeler. Cidden zekiler. Bende o zekilerden biri miyim acaba?
resmi olarak artık icinde bulunduğum topluluktur.
Hep çalışmak zorunda olan insanlardır.
Çok çok yakından tanıdığım yok ama birkaç tane denk geldi böyle sevemedim ben ya.

(bkz: antipatik)

Fakülteden dolayı ego var bi de "herkes bana hayran, bana hasta, benim peşimde" gibi bir düşünce söz konusu bunlarda.

Dipnot: doktorları da pek sevmem zaten.
Şaka maka gerçekten herkes bize hayran, bize hasta, bizim peşimizde.
bir arkadaşım mezun oldu. sonrasında onun da başka bir arkadaşıyla tanıştık. benim arkadaşım gerçekten yakışıklı uzun boylu bir elemandı. öğrencilik hayatı skor peşinde geçiyordu. yürüyen onlarca kız vardı gerçekten.

egolu oldukları kısmına çok katılmıyorum. iki eleman da gerçekten düzgün karaktere sahiplerdi.