bugün

acıkınca en çok aranan yer *
Kullanımı gayet pratik ve anlaşılır, burger king, popeyes ve usta dönerciyi bünyesinde barındıran, online yemek sipariş sitesi.
Pandemiden bu yana o kadar çok online yeme sipariş ağı ortaya çıktı ki hepsini takip etmek zor olsa da tiklagelsin'in kurye hızı ve kullanıcı dostu uygulaması onu diğerlerinden bir kaç adım öne çıkarıyor. Şimdi bir de uygulamaya özel kampanya yapmışlar, 2'li Big king, patatesiyle, 1 L kolasıyla kişi başı 67.5'e geliyor. Kampanya dediğin böyle olur.
Son günlerin favori uygulaması bende tıkla-gelsin. Diğer uygulamalara göre siparişim daha hızlı ve doğru geliyor. Daha önce restoranı suçluyordum ama uygulamayı değiştirince aynı restorandan siparişler eksiksiz gelmeye başladı. Belki de diğerlerinin restoran ekranında sorun var. Bilemiyorum. Arada puandır kampanyadır falan da düşüyor. Seviyorum yani ben tıkla-gelsin’i artık.
Bu sapla’lar, tıkla’lar, bilmem ne yaplar milletin başına çok iş açacak.. hazır yemeklerin içerisine ne koyulduğu belli değil, trafiğin zaten a…na koyuyorlar. Başa geçsem öyle bir mevzuat getiririm ki, bumdan kaç tane daha varsa muma dönerler.
güncel Önemli Başlıklar