bugün

Anadolu aöf'te okuduğum bölümdür.

ilk dönemin vize sınavı 10 aralık cumartesi günü.

5 dersim var. Okudukça beynim çorba oldu mk.

Hele hastalık bilgisi ile tıbbi terimler baya zor ya. tıbbi terimler tam felaket!

Kalmasak bari. Swh..

Swh...
(Bkz: arşiv)
gelecekte robotların yapamayacağı işlerden biri olarak gösteriliyor. yani yapay zeka tıbbi dökümantasyon ve sekreterliği teğet geçecek. yazınız efendim.
Ataması ne kadar vardır bilemiyorum ama özel sektörde sağlık kurumları işletmeciliği bölümünden daha fazla iş olanağı olduğundan emin olduğum bir bölüm.
hastanelerin sekreterlik işlerini, poliklinik kayıt kürek vs işlerini yapan elemanların çoğu kadrolu değildir belli şirketlerin elemanlarıdır. torpilin tanıdığın eşin dostun varsa bu şirketlerde rahatlıkla tıbbi sekreter olrusun bunun için okul falan okumaya gerek yok şu an için. ama ileride bir yasa çıkar bu okulu okumayanlar tıbbi sekreter olamaz diye bak işte o zaman köşesin.
reytingi yükselen bölüm. özellikle yogun bakım kliniklerinin artması bu mesleğe ilgiyi de arttırıyor.

umarım haddiden fazla açılmaz.
eski sevgililerimden birinin okuduğu bölüm, kendisi bile ne okuduğunu bilmiyordu, bu yine iyi, bölümün adını söyleyemeyenler var.
merak edilen bölümdür.

okuyan veya okumakta olan birinden bilgi almak istediğimdir.
geleceğin mesleklerinden biridir.
bu yıl ankara üniversitesi uzaktan eğitim programına, 150 öğrenci alacak bölümdür.
güncel Önemli Başlıklar