bugün

Türkçü geçinen adamın melez olduğunu nereden biliyorsun koçum genetik test mi yaptın adama al bende türkçüyüm seceremiz var alexander miş agop muş yunan,ermeni yok alayı türk gidiyor e tabi hristiyan pontus dan dönme olduğunuz için şeriat için bu kadar heyecanlı olmanız normal hiç şeriat gormediniz çünkü yaşamak istiyorsunuz o yüzden var bu kadar heyecan

Sayın enik vandal diye millete bok atacağına boğaz köprüsünde bıçakla gencecik olaydan haberi olmayan askerin boğazını kesen,kemerle döven siz değil mısınız?

Çoluğu çocuğu şey etmek için bademleme diye isim uyduran siz değil mısınız?

20 yıl önce kutuplaşma yoktu da neden siz başa gelince başladı?
Benim derdim din mezhep ile değil din mezhep olsa şii azeriye şamanist tuva ya kardeş demeyiz

Ağza kemik olsa sadıktır dinci enik yaprağımın antifreeze madem o kadar türksünüz ne diye 20 yıldır halkı yok müslüman yok hristiyan diye bölersiniz toplumu kutuplastıran sizsiniz amk biz değil.
Akpli bir hirt in açtığı başlık he yarram 2018 yılında tüm müslüman kavimleri tek bir devlet altında birleştirirsin

Yarrak birleştirirsin

Türkçülük de türk ırkçılığı da farklı kavramlar bu arada türkçülük deyince bir tek hüseyin nihal atsız yok.
Milliyetçileri ve türkçüleri karıştıran yazar beyanı.
Türkçülerin söylem ve hareketlerine baktığın zaman Türk'ten başkasıyla diyalog kurmaktan bile imtina eden adamların Kürtle, Arapla vs. Arkadaşlık kurduğundan zaten bahsedilemez.
Türkçülüğü ırkçılık zanneden bi ahmak daha lütfen ismail gaspılı'yı, galip erdem'i yusuf akçura'yı bi öğrenin. kendi vatanında milliyetçilik sökmez de yine de kim başlatmış neymiş ne değilmiş diye bu işin temeline bakın. ayrıca mustafa kemal'e düşman olmanın kürd'ü, arab'ı, türk'ü yoktur haini vardır onun da kafasına sıkarsın memleket bir teröristten arınmış olur. benim soyumdan olman her şeyi tasvip edeceğim anlamına gelmez. ki bugün böyle olsaydı türk milliyetçileri on parça olmazdı. düşün türk milliyetçileri kendi içinde anlaşamıyor.
güncel Önemli Başlıklar