bugün

uludağ sözlük yazarlarının desteğiyle yapımına başlanan yeni bir sözlük. isminden anlaşalıbileceği gibi türkçülüğe hizmet amacında olan bir oluşum olacak. türkçülük ve türk dünyası ile alakalı her bilginin rahatlıkla bulunabileceği bir platform oluşturmak amacımız. ayrıca sözlükte, mustafa kemal atatürk'ten elçibey'e, nihal atsız'dan ziya gökalp'e kadar birçok türk büyüğünün temaları olacak. isteyen istediğini seçebilecek. yaklaşık 50 tane farklı tema bulunacak.

http://www.turkcusozluk.com/

edit: reklamsız sözlük !
mükemmel bir düşüncedir. umarım adına yakışacak bir sözlük olup kalıcı bir oluşum olur.

(bkz: ailece takip edeceğiz efendim)
başarılar dilediğimiz sözlüktür. kuranları tebrik ediyoruz .
kesinlikle takip edeceğim sözlüktür.

türklüğün ayaklar altına alınmaya çalışıldığı bu dönemde anti-türkçülerin ateşini çıkaracaktır.
(bkz: burasi benim evimmis megersem)
bazı yazarların yazarlığı türklüğe hakaretten ibaret saymadığı bir yer olacağını umduğum sözlüktür.

türklük aleyhine hiçbirşeyin kabul görmediğini görmek istediğim sözlük.
mutlaka katılacağım sözlüktür.
bunu eleştiren kızıl beyinler bu sözlüğün ismi moskof sözlük olsaydı methiye düzerlerdi.
daha yayın hayatına başlamadan acımasızca eleştirmemek lazım. amacı kimseye sövmek, hakaret etmek değil, türkçülüğe katkı vermektir.
üye alırken önce kafataslarına bakılsın zorunluluğu olması gereken sözlüktür.
(bkz: kafatası ölçer butonu)
isminden de anlaşılacağını gibi, türkçülüğe hizmet edicek olan sözlüktür. takip ediyoruz. açılacağı gün de yazılırsa seviniriz.
bütün atsızcıları buduncuları bünyesinde toplayıp bize bolca mizahi malzeme vermesini istediğim sözlüktür. muhtemelen liseli ergen, çoluk çocuk ve bebe mekanı olacaktır.
(bkz: türkçe sözlük olmasın o)
üyelerinin bütün gomanist sevgi pıtırcıklarına ayarı buradan vermeye devam edeceği sözlüktür. Üzülmeyin bebelerim. Sizi terkeder miyiz sandınız...
bir partiye hizmet edecek mi diye ilk aklıma bu soruyu getirmiştir sözlük.
bir partiye hizmet etmeyecek olan bir sözlüktür.

türkçülüğün ve ülkücülüğün parti politikası zanneden insanların kavramları öğrenebileceği bir site olacaktır. binlerce yıllık kavramları mhp nin bulduğu bir kavram olarak gösteren insanların olmadığı bir yer olacaktır. aramızda bazı keskin zeka sözde aydınlar böyle ilginç laflar etmekteler. ülkücülüğü son 100 yılda bulunan bir kavram olarak göstermekteler ve sadece türklere özgü olduğunu da iddia edecek kadar da cahiller. evet anasını satayım, mhp binlerce yıl önce ötüken de kuruldu*.
bölücü sözlüktür. sanki diğer sözlükte yeterince yoklarmış gibi bir de bir platform kurmuşlardır.

olsun ama okuyarak gülüp eğleneceğimiz yeni bir ortamdır. toplumun mizaha ihtiyacı var. sonuna kadar destekliyorum.
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
nihal atsızı türk büyüğü olarak tanımlamalarıyla baştan kaybetmiş sözlüktür. atsız ne zaman türk büyüğü olmuş lan? faşistin önde gidenidir atsız.
link'e tıklayınca girilemeyen sözlük.
inci sözlüğün saldırmayacağı tek sözlük olacaktır muhtemelen. Başarılar dilenmesi gerekendir.
ben ve arkadaşlarım tarafından açılması dört gözle beklenen sözlük.
açılması heyecanla beklenen sözlük. açılsa da ağız tadıyla altımıza sıça sıça gülsek.
(bkz: tükürükçü sözlük)
kendi ırkını üstün gören, ona tapan insancıkların işine gelecek oluşum. hayır diğerlerini anladım da, mustafa kemal'in ne alakası var? o türkçü değildi ki! olmaz da zaten! onun milliyetçiliği ırk ayrımı yapmadan, cumhuriyete bağlı olan herkesi kapsar. türk veya ecnebi(!) olmakla alakadar bir durum değildir yani. diğer sayılanlar ise evet, önde gelen faşistlerden sadece birkaçı.
moğolistan bayrağının olmasını anlamadığım sözlük. moğollar türk bile değilki niye koymuşlar aklım şaştı.
not : atsızcılar geri döndü oleyyyy artık geceleri gülme krizine girebileceğim.