bugün

türkçede sölenmiş en masum kelime dahi sürekli başka yerlere çekilir. cinsel bir anlam çağrıştırır...
-geldinmi hayatım nasıldı ?
-geldim hayatım muhteşemdi, bir daha gidip gelmek istiyorum.
-oh oh iyice boşalsaydın, içindekileri atsaydın.
-boşaldım boşaldım merak etme.
halbuki koca maçta deşarj olmuş ve eve gelmiştir.
VURDUN MU? AMAN YAVAŞ BAS YAKIYOR. CANIM ACIYOR.

iĞNE VURDURMA SIRASINDA GEÇEBiLECEK MUHTEMEL DiYALOG.
-evet aşkım aynen, zıpla şimdi, evet evet onu al. ya al aşkım..alsanaaa..
-aşkım titriyo bu amaa..
-ya titrer o sen alllll onu.
-of aşkım titrerken hareket ettiremiyorum..

(playstationda oynadığı bir oyunda can almaya çalışıyordur oysa. joystickte titremektedir.)
-bindin mi kanka ?
-bindim bindim çok zevkliydi gerçekten.daha önce neden binmemişim lan ben buna.
-bundan sonra beraber bineriz kanka sıkıntı yok ya...
ata biniyor çocuklar lan noluyoruz ! ulan bu türkçe !
Osmanlıca konuşup yazsaydık böyle olmazdı (yersen). Kahrolsun harf devrimi, toplumumuzu cinsi sapık yaptı!!!!!
insanin kafasinda biten durumdur neticede.
cacık gibi kızların marifetidir.
muhtemel önermedir.
doğru bir önermedir. bu dille her şeyi her yere çekmek mümkündür.
'Kelime' deyip cümleler yazmak...

Almak,vermek,sokmak,çıkarmak,gelmek gibi kelimeler örnek verilebilir.
açık konuşamamaktan ötürüdür. açık açık konulabiliyo olsaydık tabularımız olmasaydı bu aptal kelimeler bizi bu kadar korkutamazdı.
Dogru olmayan tespittir. Bizim içimiz fesat efendim!
ciddi ciddi öyle ama, meyveler, yemekler herşey herşey olabiliyor...
tabi lan manyak mısın?
sürekli kullandığımız -selam- kelimesi,
ki küfürü baş harflerinde saklıdır;

senin
ebeni
layıkıyla
ayakta
mikerim.

mesela, bir örnektir.
türkçe'de her cinsel organ ve faaliyete isim bulmakla alakalı durumdur.

-vajina= şeftali, kabak çiçeği, kutu, harikalar diyarı, dipsiz kuyu, yarık, yokuş, mağara ...
-g.t= koli, tabak, ay parçası, çanak, bok yolu, kutsal ayrım, art, foseptik, alternatif...
-penis= patlıcan, solucan, evlat, çavuş, horoz, yumru, bamya, mor baş, deccal, truva atı...
-meme= kavun, ikizler, tepeler, emzik, biberon, kardeşlik, engel, hava yastığı, füze, patriot....
-ön sevişme= açılış, girizgah, selamlama, tanışma, keşif, ön analiz, test...
-oral seks= emdirme, ölüm öpücüğü, keyif saati, muz yedirme, diş tedavisi, dudak tiryakiliği...
-anal seks= arkadan vurma, kalleşlik, oturmasını engelleme, lavman, iğne yapmak, fener tutmak...
-sevişmek/seks= vuruşmak, çarpışmak, küsküyü şenlendirmek, sondaj...
-boşalmak/orgazm= tükürtmek, yılanı kusturmak, sulamak, yıkamak, yükselmek, attırmak, bağırtmak, astral seyahat, zirveye çıkmak, coşmak, yeri göğü inletmek, hakkını vermek....

örnekle izahı için bonus cümle: geçen bir hatun düştü, ilik gibi karı, aldım eve götürdüm vurmak için, önce cicolarını yakaladım, ordan elleri bunun kutsal kaseye sardım, dudaklara yumuldum, abi verdim eline kara solucanı solucan oldu yılan, yalnız bunda bir şeftali var sanki kamyon tekerinin altında kalmış, neyse girizgahı geçtik, yatırdım bunu o bağırdıkça ben kara murat, benim küskü bi şenlendi ki sorma gitsin efendime söliyim 1-2 saat çarpıştık velhasıl kelam mevzunun sonuna yaklaşırken hatun çıktı everestin zirvesine nasıl bağırıyor, verdim suyu çorak arazilere de rahatladı.

görünen üzre bunu ingilizce yada başka bir dile çevirmeye kalksan harvard rektörüne devre yaktırırsın.