bugün

Bu kişinin ergen olma olasılığı yüksektir. Özellikle yeni nesil rapçileri dinleyen nesil.
O zaman Türk sanat müziği dinleyende geri kafalıdır amk denilebilir.

(bkz: Türk sanat müziği dinleyen insan)
gazapizm hariç de lan.

t: türkçe rap seven insandır.
valla dostum 15 senedir rap dinliyorum. gerek türkçe gerek yabancı. örnek olarak gösterdiğin herifleri daha bir kere açıp dinlemişliğim yok. türkçe rap'in temsilcisi bu adamlar değil. bu adamların sanatı, müzisyenliği ergen partilerinde kalır. hayatında bir kez rap dinlememiş bir kekonun arabasında çalar bunların müzikleri. sen türkçe rap'i ya yanlış tanımışsın ya hiç tanımamışsın. lirikalite'den yoksun bu herifler popçuların eskiden yaptığı şeyi yapıyor. ''milleti uyuşturup anlamsız sözlerle mutlu hissettiriyor'' genel kitlenin şişirdiği balon bunlar. sen ados dinle, saian dinle, farazi kayra, dramelodi, karaçalı, izah, street melodeez, raziel, necip mahfuz, rashness... dinle. Daha ne rapçiler var yazmadığım. Türkçe Rap takılmasını bilene anlam okyanusudur. bir iki zibidiyi baz alıp türkçe rap'e bok atmak doğru değil.
Kaosa meyilli insandır. Birbirine diss atmayan rapçi kalmadı malum.
(bkz: rap dinleyen insan)
drake dinleyen de ne bileyim.

katil sevicidir olsa olsa.
türkçe rapi ezhel'le bende sevmeye başladım. yalan yok. önceden tırt gelirdi ama.
Bomboş bir teneke olduğunuza dalalet eder.

Not: bakın rap demiyorum Türkçe rap diyorum.
türkçe rap dinleyin,dinlettirin.

türkçe rap diye lanse edilen pop şarkıları değil.onları hiç bir gerçek rapçi sevmez.