bugün

sözlükte küfür etmek isteyipte edemeyen aq lardan bıkan yazar söylemi.
(bkz: a k)
bundan böyle küfretmeyelim kampanyası yapacaklarına ana dilde küfrettirmeyi hedeflemiş, çaktırmadan da küfretmeyi güzel bir halt olarak göstermiş gençliğin son marifeti.*
(bkz: sözlükteki küfür etme hastalığı) *
küfür ile argoyu karıştıran bünyenin düzenlediği kampanyadır.

Küfür kelime anlamı itibariyle allaha ortak koşmak anlamına gelir.

Günlük konuşmalarda da kişi ya da kuruluşlara hakaret anlamı içerir. Hakaret argo kelime içerebileceği gibi herkes tarafından kullanılan ve kaba sayılmayan kelimelerden de oluşabilir.

Günlük konuşma dilinde oldukça önemli bir kullanım payına sahip olan ve aslında ayıp sayılan kelimeler aslında nesnelere ve bazı eylemlere yine toplum tarafından verilen isimlerdir.

Ben zaten bu çelişkiyi anlamış değilim. Günlük yaşam içerisinde başbakan bile kullanırken, en az iki kişiden birinin konuşmasında yer alırken, neden iş yazıya gelince sansür uygulama gereği hissedilmektedir.

Neyi kimden sakınıyoruz? Bir kelimenin ayıp ya da kaba olduğuna kim neye göre karar vermektedir? Halk kendi kullandığı kelimeleri kendisinden mi sakınmaktadır?

Evet kastedilen cinsellik çağrıştıran kelime ve cümlelerdir. Ve bu konuda en iyi çıkışı Can Yücel yapmıştır * .

Peki ama göt ile popo arasında ne gibi bir fark vardır? popo deyince göt demiş olmuyor muyuz? Farklı bir organ mı aklımıza geliyor?

Madem cinsellik tabudur, ayıptır, o halde cinsellik de demeyelim, bu konuda hiçbir yerde yazılmasın, kimse söylemesin...

Sözlükte argo kullanımı serbest olsun kampanyası olarak değiştirilmesini öneriyorum.
edelim amına koyim denesi kampanya.
pipi değil yarak de kamuran.
(bkz: ben küfür mü ediyorum mına koyim)
(bkz: küfürbaz metin)
sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. hatta desteklemeyen ibne olsun .mına koyiiim...
(bkz: küfür etmeyin lan sikerim böyle işi)*
(bkz: lan deme lan)
küfürleri türkçeleştirelim en zından argo sözlerimize yabancı sözcükler girmez düşüncesidir.

bazen de tanım yapmak lazım gelir.
Sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. şad dı fak ap meeen.*
hassiktir ordan diye tepkilerin geldiği kampanya.
(bkz: ceza - delight)

göt desem ayıp göt televizyonda!
rapimde fark var amerikanlarla,
çok madafakır var şarkılarında!
hep madafakır full şarkılarında!
bol madafakır dolu şarkılarında!
full madafakır çok şarkılarında!
dolu madafakır hep şarkılarında!

diye devam eden şarkıdır. türkçe yazılan yabancı küfürlere örnektir.
(bkz: tek dil tek bayrak tek küfür)

acaip zorunlu edit: sosyalistim, sadece espriydi yukarıdaki..
kutsal damacana filminde siktir olun ulan denecektir ama siktroeyn denir, akıllara citroen'i getirir.
Eğitimde ingilizce olmasın amuna koyim denesi kampanyadır. Okulda ingilizce dersi görmezsek kampanyanın daha etkili olacağını düşünüyorum amına koyim. bu arada fak meen.
olması gereken kampanyadır.desteklenmelidir.
(bkz: oo gençler formatın amına koymuşsunuz yine)
fuck sözcüğünün türkçeye cehennem ol! diye çevrilmesinin ardından, ağız dolusu türkçe küfredebilmek istiyoruz genşler.
aq gibi türkçe olmayan bir harfi kullanmak yerine amk kullanmakla işe başlanabilir.
(bkz: mesut özil was here)
güncel Önemli Başlıklar