bugün

(bkz: ben sıçtım tüyü nereye dikeyim)
türklüğün bekası için hayır diyeceğim evet.
bahçeli bey çağrını aldım. türklüğün bekaası için bende varım diyorum diye başlar kahkaha tufanı başlar. *
http://www.haberler.com/b...nun-vebali-8031709-haberi

https://www.vidivodo.com/...ine-karsi-cikti-showhaber
sanırım bahçeli başkan olacak da ondan bu sözleri sarfetmiş.
Galiba harbiden osmaniye ermenisi...

Gerçi bu memleketi seven ermeni bile buna evet demez.
Evet, evet, yesss mennnnn.

En mantikli tespit.
Türklügü araplara peskes çekerekmi kurtarican amk.
Türklük tayyibe muhtaç demek istemiş. Vay arkadaş.
tanrı'nın laneti üzerine olsun.
Evet yalan... Kedi gibi yalanın lan!
Hem sağa hem sola yaptıkları kötü işlere alet olmamak için sandığa gitmedim ve gitmeyeceğim.
türklüğün bekası milliyetçiliği ayaklar altına alan ve türk olmayanlara kaldıysa işimiz var diye kara kara düşündürten mevzudur. nereden nereye geldik 15 senede degil mi inanılır gibi değil..
Beyin firarda. Türklüğü ayaklar altına alanlar mı beka sağlayacak. Türk olduğumuzdan utandırıldığımız dönemleri ne çabuk unuttunuz? Bu ne millet-i bi idraklıktır. Bu ne cahillik. Unutan, unutturAn tarih bizim tarihimiz değildir. Sizin balık hafızanızın cezasını çekmek zorunda değiliz.
Diktatörlük hangi ülkeye huzur getirdi şimdiye kadar?
türk kimdir peki?

bilge kağan eski türk yazılarında şunları söyler;

1- türkten köle olmaz!
2- iki türk bir düşmana saldırmaz!
3-atlı türk yaya dülmana saldırmaz!
4-yalan söylemek yasaktır!
5-aman diyene el kaldırmaz!
6-kadın ve çocuğa vurulmaz, esir edilmez!
7-bunlara riayetsizliğin cezası ölümdür!
8-fakirlik öyle bir azalsın ki fakirlik suç sayılsın!

peki türk'e dair ne kaldı?!

-türkler kadın dövmez, türkler de kadın eve tıkılmaya çalışılmaz, türkler de kadın el üstünde tutulur, böyle bir tutum yok!

-türk çalışkandır, devlet eline bakmaz, böyle bir tutum yok!

-türk canını verir, toprak vermez!
toprak satıyoruz!

türk'e değin ne bırakıldı, ite kancık edildi koca ülke, toprakları gasp edildi ses çıkaran yok!
kadını satılıyor bir yok diyen yok!
ne türklüğü! islam hurafeleri ile yönetiliyoruz ne türk'ü! türk diyemeyen adamlarmı türklüğü yüceltcek!
Türklüğü bile beka denen ar*pça sözcükle ifade eden ar*p sevici eziklerin son zırvası.

Yüz kere hayır bin kere hayır.
Senin gibi türkün ta.. Orta doğu ülkesine bağladık bağlayacağız zaten birde üstüne arap monarşisi olalım bu eksikti.
Türk kelimesini ağzınıza almayın siz, siz Türk değilsiniz arapsiniz.
türklüğün bekası başkanlıkta olsaydı türk'ün başbuğu atatürk başkanlık kurardı. devlet beğ, türklüğü nasıl kurtaracak şu başkanlık bir açıklasan da biz de öğrensek.
hayatında türk milleti dememiş adam mı kurtaracakmış türklüğün bekasını. Andımızı kaldıran adam mı getirecekmiş istikrarı. TC ibaresini söktürenler mi?
millet buna ağzıyla gülmez.
Devlet bahçeli sözü.

Başkanlık olmazsa Türklük ön plana çıkamazmış. Nasıl bir düşünce yapıları var anlamak güç.
görsel
Bunu diyen adam çözüm sürecini başlatan adamı Başkan yapacak. Ajdhejsısjdsjdj.