bugün

aziz nesin söylemiştir.

akp ye oy verenlere bakın. aziz nesin'in haklı olduğunu görürsünüz.

a.k.p. + m.h.p. = %60
Fetö nun getirmiş olduğu, ssk batakcısına oy verenler ne oluyor?

Süper zekâlımı?

" bu kafayla sıttın sene iktidar olamazsınız "

Ancak iktidar olmak için AB ve ABD nin fıtnelerınden nemalanırsınız.
ülkeyi soyan a.k.p.
askerleri öldüren a.k.p.
internet sitelerini kapatan a.k.p.

böyle bir partiye oy veren gerizekalıdır.
bu ülkede yaklaşık %70 in sorgulama kabiliyeti olduğu için chp %30 civarına hapsolmaya mahkum oldu tarihi boyunca.....
daha düne kadar fettullah hoca efendinin kasetlerini yolda kulağında dinleyerek yürüyen bir sürü akp li tanıdığımın olması hasebi ile; '' benim ssk 'am size ne batırırım da satarım da demeyen, diyemeyen, katma bütçesi, bütçe idaresi devlet eli ile olan ve 1961 den beri batak olan ssk'nın genel müdürlüğünü yapmış olan birini savunacak değilim.
Zeka ise hepimizde var, muhakeme? bakın işte aptallık orada başlıyor, ha bunları bilmeyip sade makarna ile beslenenler için söylenmesi yerinde midir? tarihini sadece fatih ile başlayıp hürrem ile bittiğini sanmak mı yanlıştır orasını bilemem.
bence bu ülkeye siyasetçi ve trollerden daha fazla pedagog gerekiyor, amlum çocuk gelişimi için bir uzmandan yardım almak lazım...

şimdi ortada tespihi ile dolaşıp ayağındaki gümüş tokalı makosenleri ile dolaşan reis aşaa reis yukarı dolaşan arkadaşlar kaldı... eskiden ben kemalistim diye milleti aldatan fetöcüler vardı, hizmet ediyoruz diye dolaşıyor sayın cumhurbaşkanımızda abd ziyaretinden fetöcü arınçı ilgili imama gönderirken selamlarımı da ilet demişti...

- ne istediniz de vermedik?!
- yoo verdiniz çok şükür, ondan köprüdeyiz şimdi, bak selfi çekiyoz tankın üstünde...

tarihimizde ilkleri yaşatan bir siyasi partinin başında bulunan, gerçekten çok öğrenmek isteyipte konun kapanmasını arzu ettiğim ne mezunu olduğu merak ettiğim cb nin bundan sonra ne yapacağını düşünmekteyim...
-başkanlık: ok
-sansür: o da tamam
-kutuplaştırma: çoktan olmuş biz sadece son darbeyi vurduk
-moral: bizde var onlarda yok
-insan hakları: önce biz sonra siz
-şucubucu: bütün milletin başı benim ama %50 yi zor tutuyorum, dinlemiyolar beni
-sanat: tüküreyim
-atatürk:gazi mustafa kemal diyeceksiniz
-vahdettin: çok iyi adamdı, kıymetini bilemedik
-gezi: bir avuç çapulcu
-dolar: işimiz olmaz ama gemicikleri dolarla almıştık
-işid: kafası bozuk gençler
-meclis: aç kapa artema
-nasa: bizden daha geriler
-bedelli askerlik: bunu biz milletimize anlatamayız deyip 3 ay sonra 36 ay taksitle kredi veren 3 banka olacak.

bunlar google a aratarak değil aklımda kalanların yanlızca bir kaçı...

anlıyor musun arkadaşı? sanmam ama bil ki biz düşman değiliz. düşmanın dışardan geliyor ve içeriyi çökertiyor... ama bak sen gene anlamadın. nası yanie şimdi siz dinsiz ipneler değil misiniz? diyeceksin ya olsun... lafım dindara değil dinciye, laflarım orospuya değil kahpeye...
" beraber iyi salladık efendim, emanet oylardan rahatsız değilim, burda insanlar ölüyooo " deyip terörist cenazelerine katılanların oy verdiği parti hariç!

Abd ve AB ülkelerinin malum pkk ya, pyd ye, deaş A, fetö ye verdiği destek ortadayken hükümet istifa diyenler hariç!

Düne kadar fetö yü islamcı olarak bildiği için karşı olup 17 25 Aralık ve 15 Temmuz darbesinden sonra ona avukatlık yaparak kendi partisi içinde bile tefrikaya düşenler hariç!

Sözüm kime? Tabiki bunları görmeyen kahpelere.
sayının her geçen gün arttığı mevzudur..
Türk milleti naziktir.
Ağır sözü kaldıramaz.
Eşek dersin kızadar.
Sırtına bin aldırmaz.
Hayır 14 yıldır iktidarda olan AKP, ülkeyi sıfır terörden alıp bu duruma getiren AKP, ama soruyorsun CEHAPE ZiHNiYETi HESAP VERSiN diyorlar. :')
siyaset, iç veya dış sorunlarla insanların zeka seviyesini ölçmekte ayrı bir salaklık. kimin ne bok olduğu belli bu ülkede 2, 3 çomar topluluğu çıkıyor ülkeyi boka sokuyor sonra ya herro ya merro lan it oğlu it pkk, deaş, megri megri bilmem ney ile aynı masaya oturup burnunu boka soktuktan sonra şunu bitircez bunu bitirecez demen dünyanın en boş lafı.
he allahın şoparı 110 kitap yazıp 10 milyon baskı yapmış aziz nesin aptaldı. 3 kelimeden uzun entry yazdığı görülmemiş sen akıllısın.
Ya bu o kadar net görülmeye başladı ki son birkaç yılda. Ben en çok da o %60 kesimin yetiştirdiği çocuklara yanıyorum. Çünkü tükenmiyorlar. Nesillerini devam ettirmek için de 3er 5er çoğalıyorlar. %60 al sana %75 oldu. Çok üzücü....
tüm dünya insanlarının %90'ı çok zeki değildir ki zaten...

tamam türkiye iyi durumda değil ama dünyanın kalanı da bana çamurda debelenen bir domuzu andırıyor.

türkiye iyidir, iyi.
komıksınız beyler %60 salaksa bu mıllet senın partın bu %60 salaklık kısma 18 senedır hıtap edemedıyse aklını çelemediyse 9 seçim kaybetmişse bence o %60 lık kesımı yanlıs yerlerde arıyorsunuz bu chp lılere gore en elit bunlar en modern en avrupai bunlar ama ılkokul dıplomalı bırı 9 secımdır elıne verıyor bunların demekkı universite mezunu bır rakıbınız olsaymıs sızı soyup soğana cevırırmıs fazla böbürlenmeyin boş tenekede iyi ses çıkarır evlat..
görsel
türklerin nesli tükendi... çok az türk var.
%80 olarak güncellenmeli.
(bkz: bu meclisin yuzde 50 si esektir)
o yüzde 60 lık dilime bu başlığı açab yazarda giriyosa sorun yok.
yüzde 60 ı bilmem. bugün bayram namazı öncesinde hoca nasıl kılınacağını anlattı. namaza başladık, a haberdeki bayram namazı gibi bir rükûya eğiliyor diğeri elini bağlıyor başkası sağa sola bakınıyor. abartısız yüzde 20 si namazı yanlış kıldı. anlatılmasına rağmen anlamayan bu kadar çok insanın olması bana garip gelmedi. hepsi bizim insanımız hakaret etmeye dilim varmıyor ama BUNLARIN ÇOĞU MAL lan harbi.