bugün

tersi olduğunda anlarım ki, bende kürt asıllı bir insanım ve faşistlerin yıllarca kürtlere yaptığı zulmü az çok biliyorum fakat türklerin kürtlere olan düşmanlığına bir anlam veremiyorum sonuç olarak bizler türkiye cumhuriyeti vatandaşıyız ve yaşadığımız ülkeyi seven bayrağımızı sayan insanlarız. doğudaki insanların batıdakilerin 3/1 'i kadar eğitim görme fırsatına sahip olamaması ve de ciddi manada cahil olmaya mahkum edilip bunun sonucunda evlerinden zorla götürülerek dağa çıkarıldıkları için mi bu kadar suçluyoruz. evet gerçekten bunları savunan insanlar var ama pkk'lıların kürt olmadığını ne zaman anlayacaksınız, pkk lılar türkiyenin kendi dışladığı insanları hedef alıp cahilliklerinden yararlanarak onlara çeşitli şeyler vaad ederek kandırıp götürüyorlar. ve sizler onları daha çok korumak onlarında kendilerinizden olduğunu savunmak yerine dışlıyorsunuz. Bu ülkemizin ayıbı, kurtuluş yıllarında analarınızın karnındaki çocukları alıp yedirten derilerini yüzen köylerini basan hinduları yahudileri hristiyanları baktıkça ağızlarınızın suyu akacak şekilde barındırırken sizinle omuz omuza savaşmış insanları barındıramıyorsunuz şu sana da bana da kalmayacak koskoca topraklara.
azınlıkların ırkçılığını normal olarak nitelendiren kişinin aklına takılan durumdur.

sen zaten "tersi olsa anlarım" dediğin an o itleri savunur duruma düşüp,

"her kürt terörist değildir"

ifadesiyle çelişiyorsun ama farkında değilsin.

içindeki potansiyel terörizmin dışa vurumundan başka bir şey değildir bu.
aynı Türkler lazlara, Arnavutlara düşman olmuyorsa kürtler sorunu kendinde araması lazım.
Türklerin nüfusu sizi sikecek domaltacak kadar çokken güçlüyken ve siz 30 000 asker şehit ettiğiniz halde doğu hala yanmadıysa hala bazı piçler yaşıyorsa yanlış başlık açmışsın.
Vatanını seven hiçbir Kürt vatandaşına lafım olmaz. ancak pkkyı savunan kürdü adam yerine koymam.
Türkler ile kürtler omuz omuza savaşmamıştır. Bu yalanın atılmasından bıktık artık.
görsel

Şimdi buraya osmanlı zamanındaki kürt isyanlarını yazardım ancak telefondan zor oluyor. Kendine bile hayrı dokunmayanlar bizim kardeşimiz değildir.
Karadeniz'de,akdeniz'de toroslar'da da zor bir yaşam var ama terörist çıkmamaktadır.

Mağdur edebiyatını kürtlerin çok iyi yaptığı bir gerçektir.

eğer kürtler pkkyı desteklemeseydi terör varlığını sürdüremezdi.
haklı düşmanlıktır. kimse bu saatten sonra çıkıp kardeşiz, biriz falan demesin.
Sen tc vatandaşı kimliği kullanıp ben kürtüm diyip benim bayrağımı yakarsan ben sana düşman olurum. Bırakın o zaman bütün kürtler bıraksın kimliklerini. Güvendiğiniz silah yardımı yapan şerefsizler baksın size bizim vergilerimiz değil.
Yav sen gerçekten hiçbir şey bilmiyosun kardeş işine bak bence.
yaw he he, ne geliyorsa bu kaz kafalılığınız çıkarmaktan gocunluğunuz at gözlüğünüz ve nasiplenemediğiniz insanlığınızdan geliyor. Bana da terörist muamelesi yapmanız güldürdü doğrusu, her şeyi çok iyi biliyorsunuz ya açın iki yasin okuyun ölen şehitlerimize burada saçmalamayın boş boş.
hiçbirşeyi ama hiçbirşeyi haketmiyorsunuz

kısacası bu.
pkk ile ilgisi olduğunu anlamayan andavalların pekde bişey anlamasını beklememek lazım.
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)

ırka bakmadan önce insan mı ona bakılmalı bence. yoksa katil olmuş, hırsız olmuş ama türk olmuş ne farkeder? ırk önemli mi? insan olalım bir önce.
güncel Önemli Başlıklar