bugün

(bkz: günah çıkarmada papazla pazarlık yapılması)
fenni vaftizciler türerdi.
ertesi gün avrupa birliğine kabul edilirdik.
-ak parti şarapta ısrarcı!-

chp genel başkanı kristiyan kılıçdaroğlu reforma gidilip kiliseye bira sokulmasını önerdi. aynı zamanda opus dei tarikatı mensubu olan kılıçdaroğlu, "isa mesih hazretlerinin kanını içiyoruz da sidiğini içmeye mi korkuyoruz?" diye çıkıştı. ortalık karıştı. hal böyle olunca ak parti genel başkanı recorç tape erdoğan, "her şeyin bir yeri vardır" dedi, ve ekledi "sayın kılıçdaroğlu, çok istiyorsa anglikan kilisesine mensup olsun. sevgili ortodoks kardeşim, sevgili protestan kardeşim, bunların oyunlarına gelmeyin!" diye uyardı.
"Muhterem gayrimuslimin ayin-i mutakip kilisemize yardim toplanacaktir, yardimlarinizi esirgemeyiniz. Kutsal ruh yapacaginiz yardimlari kabul eylesin." gibi durumlar mumkundur.
şarapçıların ek bi geçim kaynağı olur.
ekmek elden şarap gölden.
suni göl tabi.
- lan olm bi pazarımız var ona da kilise koymuşlar.
degisen hic bir sey olmazdi ,
buyuk bir ihtimalle ortodoks agirlikli olur , yine bagnazlar , dinciler , tarikatlar olusur din uzerinden ticarethaneler devam ederdi ,

mesele islam yada hristiyan olmak degil , din zaten sosyal bir olgu , cemiyet icinde bir butunluk ,

maddi ayaklara dayanan kultur her sosyal olusum gibi kendi rituelleri ticareti rutbeleri ananeleri var,
yoksa butun mesele inanmak yada inanmamak degil insanligin suan ki gelismislik duzeyinde sadece bir ihtiyac.
ab:seviyorum de!
tr:hayır
ab:seviyorum de!
tr:hayır
ab:seviyorum de ulen!
tr:seviyorum
ab:eüüüeee.. yalan söylüyorsun! şlak!
(bkz: olmuyacak duaya amin demek)

ulan safkan osmanoğlu osmanın hristiyan olduğu nerde görülmüş denilesi hede.

--spoiler--
ooşşşttt köpek
--spoiler--

roman ağzı.
günah çıkarma vs. zamlanırdı.

(bkz: üç günah çıkar biri bizden olsun)
'Özenle günah çıkartılır. '
bu sefer de hristiyanlıktan vazgeçirilmeye çalışılacaklar. maneviyatı, dini, düşüncesi olmayan piyasa ekonomisi içinde sadece para kazandıran kontrol nesneleri olarak hayatlarına devam edeceklerdir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı özentiler)
islam özentisi olacaklardı. türban okullarda ve kamu kuruluşlarında serbest olacaktı. vatikanlaşıyor muyuz diye paranoyak haller olacaktı.
(bkz: allah korusun)
"kıs lan müziği, duymuyor musun çan çalıyor" şeklinde oluşacak cümleler.
günah çıkartırken rahibe rüşvet vermek.
kiliselerdeki o koltuklar kaldırılır, yerlere halı serilirdi. ayakkabıyla içeri giren dövülürdü.
düzadam sami intihar ederdi.
kilisede kesişmeler, hatun düşürme çabaları...
brazzers halt ederdi şerefsizim.
(bkz: şok şok şok rahibeleri pazarlamışlar)
inci sözlük ccc yerine ttt kullanırdı.
(bkz: çarmıh)
(bkz: son kullanma tarihi geçen beyinler)
yapılacak her dizi filmde her sinema filminde rahipler ve kilise kötülenirdi. aydın olmanın yolu hristiyanlığa ve hristiyanlığın gereklerine çamur atmaktan geçerdi.
neolde evinde çam ağacı olmayanı döverlerdi.
camilerin hepsi kiliseye çevrilirdi. (gerçi bunu hepsi yapıyo)
ortodokslar protestanlar veya katolikler için kızılbaş diye hakarette bulunurlardı. (tam tersi de olabilir)
güncel Önemli Başlıklar