bugün

türklüğü ve kürtlüğü ile gurur duyan, her fırsatta tesadüfen doğduğu milliyetine vurgu yapan, bunu böbürlenme, övünme vesilesi yapan, kendinden farklı olana farklı gözle bakan insanları sevmiyorum.

türk olup; kürtleri sevmeyenleri, türkiye'yi kendi tapulu malı gibi sahip çıkıp, kürtlerin dillerini, türklerden daha önce anadolu'da yaşadıklarını ve tarihini yok sayanları,

kürt olup; milliyeti türk diye hepsini aynı keseye koyanları, hepsini barbar sayanları ve kürtlüğün de türklük gibi övünülecek bir şey olmadığını anlamayanları,

sevmiyorum.

zorunlu olarak insan doğduk ve tesadüfen türk/kürt olduk. ''insan''dan daha üstün hiçbir şey olmadığını, birleşmemiz gerektiğini, şu milliyet safsatalarını bırakmamız gerektiğini anlayın artık.

hepimiz insan olalım. bir kerelik de olsa. herkese barış
türk düşmanı sözlükçünün hezeyanıdır.

--spoiler--
türk olup; kürtleri sevmeyenleri, türkiye'yi kendi tapulu malı gibi sahip çıkıp, kürtlerin dillerini, türklerden daha önce anadolu'da yaşadıklarını ve tarihini yok sayanları,
--spoiler--

türklerden önce sadece hakkari-adıyaman arasındaki dağlarda yaşayan ilkel bir kavmi türklere kimse eşit göremez.
türk milliyetçiliği haktır.
kürt milliyetçiliği alçaklık kompleksinden gelir.
insana insan olarak değer vermeyen türkleri ve kürtleri sevimiyorum olsa anlamlı olur.
türkiye'de yaşayan alternatif bir azınlık sözü.
güncel Önemli Başlıklar