bugün

O zaman bizim meclisimizden çıksınlar. Kendilerine ait bir millet var ise meclislerini dünyanın en uçsuz mekanında kursunlar o zaman onları bir madde olarak kabül edip açıklamalarını göz önüne alabiliriz belki.
(bkz: provokasyon)
Türk Milleti, Allah'tan başkası önünde baş eğmez diyerekcevap vereceğim bunu kalın kafalarına iyice sokmalarını istediğim açıklamadır.

Şuheda gövdesi bir baksana dağlar, taşlar
O rüku olmasa dünyada eğilmez başlar.
Siktirip gitsin şurdan.
Hdpden sonrasını okumadım. Milletvekili mi onlar. Miilet diye tek bayrak altında olan insanlara denir bayrağı ayyıldız olanlara. Paçavra parçasını bayrak bilenlete ben millet demem onları sözde temsil edenleri de siklemem.
Kürtlerin başını göğe erdirecek ilkel hayal. bunun kitlesel bir hedef olduğu biliniyor, bilmem kim söylemiş veya söylememiş önemli değil.

Hiç 'kürtler medeniyet ve huzurun adı olacak'
'kürtler güvenin sembolü olacak'
'kürtler teknolojinin, bilimin öncüsü olacak'
Gibi sözler, hedefler, hayaller duyuyor musunuz?

Yaşadığım apartmana bir kürt taşınsa kapımı üç kez kilitler camlara demir taktırırım. Türkler biat edecekmiş. Kapkaçınıza, uyuşturucu satışınıza, hırsızlığınıza çoktan biat ettik boyun eğdirdiniz zaten.
parça parça almak istedikleri topraklarda parça parça parçalandıkları zaman mı biat edecekmişiz?
(bkz: biri o şerefsizi uyandırsın)
Bakın bunu dıyenler Kürt değil Ermeni dölü. Asıl Kürtler şuan doğuda terorle savaşıyor gelmeyin böyle oyunlara. Bu bir Kürt Türk savası değil. Tüm dünyanın Türkiye'ye yüklenmesidir. Vesselam.
Maalesef bu gidişle kaçınılmaz son. Türklük her türlü kuşatılmış durumda. Bir taraftan dış destekli kürtler ve kürtlük, diger tarafta yine dış desteklı türk düşmanı arap uşagı dinciler.

Türk ve türklügü gekecekte hiçte parlak günler beklemiyor! Şayet atatürk ilke ve inkılaplarına geri dönüş yapmazsak.
900 küsür yıldır birlikte yaşadağımı kültürümüzü beraber yoğurduğumuz ancak son günlerde ayrışmacılık çıkarttılarak zıtlaştırılmış bu tarz açıklamalarla kışkırtmaya çalışılmış üzerinde türlü oyun oynanan kürt halkına allah sabır versin.

Kürt bir insandır ancak bu ismi kullanarak terör propagandası yapan o. çocuklarının kürt olduğunu kabul etmek istemiyorum .

Bir Türk olarak tarihimizde kimseye biat etmedik. buda böyle biline.
tabii- putin´in dedigi gibi "ben dünyanın sonunun ne zaman geleceğini biliyorum- 4 milyar yıl sonra!!" demişti.

türk, tarih boyunca hiç vatansız kalmamış bir adamdır,daha yeni - o kadar bin yıldan sonra- baskasının zikiyle kurmaya çalıştıkları devletlerini birileri gözlerinde çok büyütüyo bence.

hiç bi şekilde geleceği olacak bir devlet de kuramaz onlar. aptal herif niye kendi kendine gelin güvey oluyosun, sana devleti kurduran amerika, işi bitince seni yıkar da, senin kafan basmıyo mu buna?

sen kendi zikinle kurmadın ki her ne kurduysan, onu hep başkaları kurdu, sana onu yedirirler mi sanıyosun, lavuk herif?...

sen önce biat etmişin amerikan askerine..sen önce erkeksen kendini ordan kurtar, bak bakalım n´oluyo?...

kendisi biatın en kralını yapan adam, kendisine biat edilmesini nasıl bekleyebilir?
işte bu adamların meclise girmesine destek veren herkesin amına koyayım.
40 yıldır duyduğumuz söz. boku çıktı.
bu adam gotunden sallamıs olsa da yukarıda bir arkadasın da dedigi gibi maalesef gercek olabilir.
her evde 9 velet var bu veletler buyuyor. mesela bakın mersin'de türk nüfusu azınlık oldu neredeyse. bu yuzden bilinçlenin ucuz bile olsa bu itlere iş,aş vermeyin. Mersinliler verdi,adanalılar verdi halleri ortada.
bu kürt denen ırk bozuntusu mensupları senin benim gibi insan degil baska bir sey bunlar.. o capslere cıkan adanalıların hic biri tabi ki türk degil.. ırkçı değilim sadece kürtlerden nefret ediyorum..
hassittir oradan derken eklemek de istiyorum dikkat etmek gerekir, bölünerek çoğalıyorlar..
Eninde sonunda diye bir şey olmadığı için yok öyle bir şey.
ulan sen önce bi dağda Öşex sikmeyi birak önce bi fistanını sonra biat edecek de.
görsel
güncel Önemli Başlıklar