bugün

cengiz han vb. türk liderlerin gösterdiğidir. kabul etmemiz gerekir ki savaşan, işgal eden her millet barbardır. batı hala barbar... biz en azından işgal etmeyi bıraktık vaktinde cumhuriyetle. ama batı hala aynı, sömürge devletleri yavaş yavaş özgür olmuş olsa da.

roma, abd, osmanlı, tüm avrupa tarihi, türk tarihi aynı barbarlıkla kokmaktadır.

medeniyetin sebebi barbarlıktır. eğer barbar olursan, kendine değil; başkalarına göre öyledir. kendin medeniyet kurarsın ülkende, ama emperyalizm, savaş ile sömürdüklerin seni öcü ve barbar görür.

bugün abd'ye olan da budur.

peki artık barbarlığa ihtiyaç var mı?

var, kaynaklarımız az dünyada. herkese yetecek kadar da değil gelecekte, nüfus hızla artıyor. ve birilerinin de bunun için savaşıp birilerinin kazanıp birilerinin kaybetmesi gerek.
Hitlerin Türklerle ilgili Sözleri

Kumandanlarından biri Adolf Hitler'e sorar :
-"Türklere neden saldırmıyoruz???"
Bu soru üzerine Hitler :
-"Türkler öyle bir millettirki, eğer saldırırsak tamamını yok etmemiz gerekir... Yoksa 1 tane bile hayatta bırakırsak, yeni bir devlet kurar ve intikamını alır......" demiştir.
Yes man you allright. we are barbarians.
medeniyet savaş, asker, işgal, barbarlıkla ilintilidir.

insanlar birbirini öldürmek için bilimi geliştirdi.
- türkler barbardır.
+ peki artık barbarlığa ihtiyaç var mı?
- var, kaynaklarımız az dünyada.
+ ozaman ne boş boş konuşuyon? ben de bişey söyleyeceksin sandım, ilahi - .
Barbarlık savaşçılığımızdan dolayı değil bence. Tüm türkleri kapsayan gerici - korkutucu , ilkel anlamında barbarlık.
Yoksa atilla analarımızı sikti o yüzden barbarsınız diyen bir açık sözlü avrupalı görmedim.
ben barbarlık doğrudur demiyorum. sadece gerçekler bunlar. insanlar ellerindeki her şey tükenince illaki savaş çıkarır.

bir evdeki kardeşler bile azıcık ekmek kaldıysa bunun için birbiriyle mücadele eder.

aileler, mahalleler, öğrenciler, liseler, okullar, üniversiteler, devletler, halklar, gençler, zenginler, fakirler v.s. birbirine karşı aynı mücadele ile dolu. ve bunu engellemenin hiçbir yolu yok...

bu yüzden en güzeli o alev ülkemizi sarmadan kendi sevdiğimiz, kendi karnımızı doyuran, kendi insanlarımızın özgürlüğünü korumayı öğrenmek. yani ulus olma, millet olma bilinci.
yani birincil hedef türkiye'de yaşayanların özgürlüğünü, refahını sağlamak olmalı. filistin, suriye'ye duygusallık yapıp karışarak ülke halkının güvenliğini tehdit etmek değil.

bu yüzden ak parti gibi hiçbir parti ulus devleti yönetecek hiçbir iradi vasfa sahip değil; tamamen cahili cühela, şark kurnazı misali halkı aldatarak saçma sapan ideolojisini dayatma peşinde olan insanlar.
Türk e dil uzatanların dilini koparıyoruz ya ondan barbarız. vatanımıza, milletimize, dinimize ve bağımsızlığımıza saldırı olursa barbarlığımız devam edecektir.

edit: önce barbar kime denir onu öğrenmek gerek.
Türklerin merhametini anlamayanlar gün gelecek merhamet dilenecek. Barbar dedıgin türkler her koşulda uz pesinde koşmustur ama yakındir kanın dökülmesi.
bunun toplum ile değil yetişme tarzı ile alakası vardır, türkler farklı şartlarda eğitim görseydi barbar nickini almazdılar belki. Kaynaklara gelecek olursak, 500 yıl daha rahat gider, 10 yıl öncede 2015'te benzin kalmayacak diyorlardı. Boş şeyler işte ona takmayın. Barbarlığı başı her zaman bencilliktir.
araba ve kitabına tapanların atalarını cengiz han soytarı etmişti yanlış bilmiyorsam... *

araplaşanların kendisini türk zannetmesi de ayrı bir mallık. adın mehmet, ahmet, aişe, fatma; kullandığın sözler, sahip olduğun kültür arap kültürü.

türkler aklı başında insanlardır. her çağa ayak uydururlar.

burada türklük naraları atanlar dinsiz denilen, materyalist atatürk olmasa laiklik, cumhuriyet, kadın hakları vb. ni getirecek kadar türklük vasfına sahip değildi.

atatürk olmasa türkiye yine olurdu, mısır gibi bir arap ülkesi olurdu ama. şeriat, kafa kesmeler, şehirlere terör saldırıları falan...

atatürk yokken bu millet osmanlı altında aptal bir köleydi. reaya, düşük akıllı denilen...

türklük ırk değil; kültürdür. diğer milletlerde de olduğu gibi. çünkü hiçbir insan tek bir millete ait genlere sahip değildir.

ve kendisini türk ilan edip sağa sola saldıranlar, cahili cühela, ülkedeki halkın özgürlüğü ve güvenliği şeyinde olmayan, ırkçı, araplaşmış insanlardır genelde.

kadınlarına araplar gibi bakıp orospu, kaşar, kaltak deyip yine onlarla evlenen şerefsizler türk değildir; araptır.
(bkz: islam öncesi türklerde kadın)
(bkz: barbarlar siksin seni)
Diyelim ki Barbarlar Türkler o zaman avrupalılar nedir.
biyolojik olarak ırk denen tek şeyin insanlık olduğunu bilmeyip, etnik ırkçılık yapıp sosyal darwinizme bulaşıp ağzına 250 promil alkollü gibi aynı anda da islamı alan aptal aptal insanlarla konuşulmaması gereken konudur.

31 çektikçe libidoları tavan yapıyor, kendilerini bir halt sanıyorlar.

not: 12 yaş altı ergen kokusu var havada.
avrupa'da da barbar diyorum evladım. ama türkler kendi aralarında birliklerini onlardan daha iyi sağladığı için atatürk ile beraber bu barbarlıklarını kısmen bıraktılar. ama bu darbelerle v.s. devam etti yine de...
(bkz: siktir git lan yarraam)
Bu başa gelen bir takım insan zerreciklerinin davranışıdır. Türk milletiyle bagdastirilmamali.
ya şu şizokadirciler bi' konuya dalmasın bence.
kısmen doğrudur. ancak unutulmamalıdır ki barbar kavimlerden iskitler türk kökenli olsalar da, avrupalıların atası barbar kavimler de vardır.
Roma imparatorluğu latince konuşamayan kavimleri barbar olarak nitelemektedir. Bu yarağus antenuslardan mütevellit türkler de barbar sanılmaktadır.
Barbarım ulan yiyorsa gel yaklaş dedirtir.
barbar çok konuşan demektir. ki çok konuşuruz.
belki berber demek istemiştir?
http://www.izlesene.com/v...-viyana-kusatmasi/8536070