bugün

Bence hacettepe cerrahpaşa koç acıbadem istinye bezmialem ankara gazi akdeniz marmara çapa.
Hacettepedir. Aksini iddia eden Suriyelidir.
Gelsin yorumlar .
New york fen lisesi.
Çapa olmadigi kesindir.
en iyi derken neye gore kime gore once onu sorgulamak lazım.

ogrenciye gore mi? verdigi egitime gore mi?
ogretim uyelerine gore mi? yoksa hastalara gore mi?

en cok profesoru barındırdıgını duydugum okudugum ege tıp bence bu listede başı cekiyor olabilir,yapılan calismalar getirilen yenilikler ve hocaların bizlere de aktardıgı "iyiyiz,basariliyiz"vurgusu ben de bu hissi uyandiriyor acikcasi...

ogrenci acisindan ege tıptan coook ama cook daha rahat okullar var ogrenciye sorsan en iyisi cerrahpasa falan diyebilir.

Hasta potansiyeli oldukca sağlam,bol çeşitli hastalar ve hastalıklar goruyoruz egitim acisindan harika ve her ogrenciye nasip olmayan bir şey bu.

kısaca ege tıp iyidir iyi.
Cerrahpaşa, hacettepe, çukurova.

Bugüne kadar ne kadar sağlam doktorla karşılaştıysam cv’lerinde hep bu 3 üniversitenin adı vardı.
en iyi görecelidir. en iyisi yurt dışında uluslar arası kabul edilmiş bir üniversite olur. bütün dünyada mesleğin geçerlidir. türkiyede de paraya para demezsin, malum yabancı boku tatlı olur.
puan olarak belki değil ama bence istanbul tıp fakültesi (çapa). bana diğer fakültelerden çok daha aşmış gibi geliyor nedense. (köklü tıpların hemen hemen hepsi hakkında az çok bilgi sahibiyim, diğerlerini de gördükten sonra çapa diyorum)
en çok pratik yaptıran, mesleğe en iyi hazırlayan, ilkeleri ve vicdanı en iyi özümseten hangisiyle o.
güncel Önemli Başlıklar