bugün

parasının bukadar değer kaybetmesi ve halkın vasıfsızlığını geçtim, mevcut iktidarın içersnde bulunduğu emperyalist tutumla birlikte takındığı dikta tavırla bu ülke yürümeyecektir daha fazla. seçime kadar ayıya dayı, seçimden sonra da kazanamayıp yine bombalar patlatıp vatan evlatlarınu şehit edip ders vermeye mi kalkarlar belli olmaz.
Türkiye 24 haziran seçimlerinde batmıştır.

Şu an filikada gidiyoruz yakındır okyanusun ortasında açlıktan birbirimizi yememiz.
Küçülmeye gitmiştir ancak kendi kendine yetme potansiyeli vardır.
görsel
rahmetli çetin altan'ı anarak: "enseyi karartmayın".
Bu kadar cahil, kolay yönlendirilebilinen bir halkla bu kadar var olması bile bir mucizedir.
üzücü bir durum ama gerçek...ancak her sebep bir sonuç doğurur, gene öyle olacaktır.

tayyip erdoğan ın gitmesi şart, ehliyet liyakat müessesinin yeniden kurulması şart. bu ülke padişah devirmiş bir ülkedir, ve insanları hünkarlarına "gururlanma padişahım senden büyük allah var" diyebilmiştir.

gene derler onu.
ne batışa gitmesi batmış bile türkiye . izleyelim .

https://www.youtube.com/w...h?v=HQIbBiH_KeM&t=26s

kriz bekleyenler batmasını bekleyenler size diyorum len avuçlarınıza tuz dökün biraz da öyle yalayın bakim .
yanlış bir iddiadır. çünkü türkiye çoktan batmıştır. batışa geçtiğini iddia etmek iyimserlik olacaktır.
Oh oh oh ne de güzel batıyoruz, süper batıyoruz, bu şahane bir olay, var ol reis, diyecek büyük bi çoğunluk tanıyorum.
ben zaten dipte olduğum için umrumda olmayan batış.
Türkiye 50 yıldır batakta zaten ben hala nasıl ayaktayız onu merak ediyorum.
Ayrica 2023 de süper olacağız bunuda unutmayalım belki ileride zaman makinesi bile icat edebiliriz kaldı şurda 4 yıl biraz sabır.:)