bugün

antropoloji, sosyoloji, tarih falan bilmeden; inanarak yaşayan salaklar olmalarından kaynaklanan yanılgıdır.
bu araplar uyduruk bir ulus kimliğine inanırlar zorla da kürtlere yada ermenilere falan benimsetmeye çalışırlar.
etnik olarak türk olmayan cahil arapların yaptığı saçmalıktır. bir de bunun üzerine türklük taslayıp diğerlerini türk olmamakla suçlarlar hatta bunda o kadar ileri giderler ki kırgız, özbek, kazak, tatar... gibi halklara bile hakaret ederler...
saçmalık.
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
(bkz: türkiye de türk yok yalanı)

orada yazmıştım bu türkçe bilmeyen öküzün iftirasına cevabımı.
gerçeklerden korkan arapları çıldırtan ve adeta ilkel arap genlerinin emrettiği gibi davranmalarına sebep olan indikatör.
bu tip bir savı görür görmez direk aklıma böl parçala yönet taktiğini uygulayan dış güçler geliyor ki doğrudur.
lan oğlum memleketin adı zaten türkiye ya ne olacağdı, eskimo mu sanacaklardır.
bu millet türktür gidip sokaktaki, köydeki, alışveriş merkezindeki insana sor, o kendini ne olarak tanımlıyorsa o dur.
tabi şunu da ekleyelim.
ne olduğumuz değil içinde bulunduğumuz topluma ne verdiğimiz önemlidir.
Zavallı, asya hayranı arap-kürt-ermeni melezleri.
ezik kıbrıslıların lafıdır.
kendini türk hisseden herkes türktür demiş atatürk.
Güldüren yanılgı.

Tamam, siz Türk olun pis Araplar, ismi kirlettiniz bir kere...
kürtlerle, ermenilerle, zazalarla, araplarla kardeş olduğunu iddia eden salakların safsatasıdır.
kültürel olarak da, ırk olarak da türk değillerdir. çoğu türk soyundan bile gelmiyordur. ama türk sanıyordur.
zaten türklüğü bu yüzden kültür milliyetçiliğine çevirdiler yoksa ırk milliyetçiliğini hedef alırsalar bu ırk çöker.
Size söylüyorum arapsınız-çingenesiniz.

itiraf edin de asyalıların adına daha fazla leke sürmeyin!
Rezillik ve düşük iqluluk işareti olan bir yanılgıdır.

Selam cahiller size antropolojiyi getiren kişi olarak sesleniyorum: soyunuz da kültürünüz de Türk değil, kirlettiniz türklüğü... Neden arap olduğunuzu kabul edip Osmanlınıza arap-kürt-ermeni, ne iseniz artık, takılmıyorsunuz?
türküm diyen türktür ne yabak yani bunumu araştırak.
türkiye deki sonundaki iye harflerinin iyelik ekinden geldiğini düsünürsek son derece normal olup geçmişini bilmektir.
tipik gezici felsefesi. zulüm 1453'te mi başladı lan ne oldu?
ondan sonra niye akp'li oluyormuşuz diye bize ekşiyorlar.
türk düşmanı ibnelerin alayı.

ne sanayım rum mu sanayım kendimi?
hadi lan, seni mi kırıcam, sandım gitti.
kendimi rum sanıyorum.
şu an bi değişiklik yok, bir ferahlık geldi dersem yalan olur.

bir de on yüzyıl önceki dedemin rum olabilme ihtimalini hayal edeyim bakalım, ne olacak?
lan şimdi onun dedelerini de kesin bizans asimile etmiştir.
herhalde amk, üç tane romalı gelmiş, anadolu'yu rum yapmış.
halbuki bizimkiler lidyalı falandır tahminim. parayı sever hamşolar.

aslında benim yeğende bi hitit tipi de var ha.
böyle yandan profil bakınca, hitit heykellerine benziyor.
şu aşamada kendimi hitit hissediyorum, gene de bi etki yok.

daha ileri gitmekten korkuyorum.
kesin nuh'un gemisinden biriyle akraba çıkacağım.
ee?

oynamıyorum lan, siktir git.
Türkiye'de yaşayıp, gayri türk olduğunun farkında olan bizans ve fars artığı ve de türk düşmanı kişi söylemi.
Kansızların zoruna gidendir.