bugün

ne karadenizi, ne anadolusu hiçbirinin ne dediği anlaşılmıyor, dolayısıyla türkiyelilerin bildiği dil sayısı 0 (sıfır) otur.
genellikle 1 veya arkadaşların dediği gibi 0.5 tir, fakat bu ülkede 2-3 dil 5 dil bilen insanlar var hem de sayıları hiç az değil bu görmezden gelme niye diye sordurur.
3 ile grup dışı kaldığım kitle.
12 senede ingilizce öğrenemeyen türkiyelilerin öbür dilleri öğrenmesi de bir hayli ilginçtir.

evde çalışırsa belki 2...
belki 3...

en fazla 3...

(bkz: azericeyi katıyomuyuz)
bu cümleyi kuranın daha 1 dili bile tam bilmediğini kanıtlayan beyan.

(bkz: türkiyeli)
k*rtlerin sıfırdır çünkü k*rtçe diye bir dil yoktur oldu mu amına koyduğumun embesilleri ağzı olan konuşuyor lan salak bir kişi öğrense haklısınız diyeceğim 12 senede bir sınıftan sıfır kişi öğreniyorsa o eğitim sisteminin ve egosu tavan yapmış öğretmenlerin geri zekalılığıdır boş yapmayın burada ceddinizi sikerim.
ulan geri zekalı ben dili biliyorum genel olarak konuştum. sen kimsin ki konuşuyorsun, siktiğimin köpeği.
edit: ulan moron seviyesindeki zekasız köpek kötü yorum yazanlara bak k*rt hepsi neye bağlayalım.
üzüldüysen git götünü siktir kendine gelirsin.
Turkiyeliler ne saçma bi kalıp lan
Evet cogu dil bilmez adam ciftcidir cunku ruscaya almancaya ihtiyaci yoktur
Sorun genc kesimin dil bilmemesi bosuna digerlerini elestirmeyin.
Ben üç dil biliyorum ama eminim buradaki cogu kisi turkceyi bile tam bilmiyordur.
(bkz: türk) *
kürdistanlıların bildiği dil sayısından yaklaşık 10 eksik olan sayıdır. açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar