bugün

Arap, Ermeni ve Kürt kırması; Tüm dünya'nın iğrendiği zavallı ve müslük bir halktır, Türkiye halkı.

Bir de kendilerini Türk zannederler, hahahasiktir...
Antropolojik olarak Türkiye armenoid ırkın baskın olduğu bir bölgedir. Armenoid ırk araplar(congid ve Mediterranean etkisi ile), iranlılar, Kürtler, ermenilerde ayrıca Kafkas halklarında ve biraz da pakistanda görülür.
Diyarbakır'lı Ziya Gökalp buna yazdığı şiirle en güzel cevap veren kişidir:

"Hattâ ben olsaydım Kürt, Arap, Çerkez,
ilk gayem olurdu Türk milliyeti.
Çünkü Türk kuvvetli olursa, mutlak
Kurtarır her islâm olan milleti!"
Hakikat.
Irkçılığa gerek yok, Sonuçta hepiniz arapsınız.
türkiyelilerin bulunduğu coğrafya çok gelen geçenin olduğu yer. yani karmaşık bir durum var ortada tam ne oldukları genetik açıdan belli değil. kültürel açıdan arap olabilirler.
Baskın haplogruplar ortadoğulu/Semitik olduklarını göstermektedir.
peygamber efendimizde araptır. peygamber efendimiz;; biz arabız ama araplar bizden değildir demiştir.
doğru önermedir. türk diye de bir şey yoktur. orhun kitabeleri falan da bu doğru önermeyi yapanlar götüne soksun diye yapılmıştır. selçuklu, osmanlı falan da esasında hep araptır. asıl türkler suudi arabistan ve birleşik arap emirliklerinde yaşamaktadır.
tarih öncesinden bakarsak orta doğudan anadoluya bir çok göç olmuştur,türkiyeninde semitik ırk etksinde olduğuda kaçınılmaz bir gerçektir ancak türkiyedede türk olmadığı anlamına gelmez ki görünen gerçekten azdır.
Bazı aşırı dinciler vardır ya (tekfirciler) ota boka kafir damgası vurarlar. Ha sizde tam öylesiniz, otu boku arap ilan ediyorsunuz. Siz karışıksınız diye herkesi öyle zannetmeyin değişikler. Bi dışarı çıkın orada da hayat var.

Edit: mozaikler çekemedi galiba. Durup durup eksiliyorlar.
hepimiz adem'in ya da cro magnon'un torunlarıyız yahu polemik yaptığınız şeye bakın.
Türkleri; türk, türkmen, tatar, çepni ve avşar olarak ayrıyorsun!? O kafadan bende istiyorum
Japonya'dan, Belçika'ya her yerde bilinen gerçek.
Her şeyin cevabı.