bugün

bakın bu başlığı sizin için özel açıyorum bu iyiliğimi unutmayın. ilk önce vatikana hacca gidiyorsunuz hristyan olup dönüyorsun. sonra kimliğini değişitirip dini kısma özellikle hıristiyan yazdırıyorsun.
eğer inanmıyorsan doğrudan kimliği değiştirip ateist yazdırıyorsun. sonra gittiğin ülkede ben yunanım diyorsun . türkler ailemi esir etmiş bu yüzden zorla türkiye de doğdum deyip arkadaş ediniyorsun. saçlarını değişik renklere boyat böylelikle ikna olmaları yükselecektir. ve tebrikler artık yaşama hakkını kazandınız.

eğer paranız yoksa . bir proje üretip amerikan konsolosluğuna götür göster senin projeni Amerika'da gösterme şansını Yakala daha sonra üretmiş olduğu projelerde daima Amerika'nın kalkınmasına yardım edeceğine söz ver.
ve dinini değiştir. ve artık orada yaşamaya başladınız tebrikler ama hiçbir zaman türküm demek yooook.

projeler beyin açan projeler olsun lütfen.

bir diğer taktik bastır parayı evlen taktiği.
10 bin euro ya 5 yıl seninle evli kalan bay/bayan birini bulabilirsiniz. ve artık 5 yıl orada kalıp çalışıp artık huzur içinde yaşayabilirsiniz.

varsa bildiğiniz taktikler paylaşın.
O çok teferruatlı.
Daha kolayı yok mu.
Suriyeliler yüzerek falan gidiyor bizde öyle bir şey ni denesek ki.
türkiye'den göndermek için neler yapılmalıdır sayfasına geçilmelidir şeklinde değişmesi gereen düşüncelerdir. bu vatan bizim.
askerlik yapmadıysanız eğer, herhangi bir avrupa devleti konsolosluğuna gidip askerlik yapmak istemediğinizi ve buna karşı olduğunuzu ancak türkiye'de yaşadıkça baskı gördüğünüzü ve çevreniz tarafından dışlanıp, zorlandığınızı falan söylerseniz aynı zamanda avrupaya gidince eğitim öğrenime devam edip artık hangi ülke konsolosluğundaysanız o ülke için faydalı bir birey olup gelişmesi için çalışacağınızı vs belirtirseniz o ülkeye gidip birkaç ay gibi kısa bir sürede dil eğitimi alıp sınavlarına girip o ülkenin vatandaşı olabilirsiniz. ancak bunu yaptığınız zaman türk vatandaşlığını terk etmiş olacağınız için türkiye'ye girişiniz yasaklanacaktır. bir daha ömür boyu bu ülkeye geri dönemeyeceksiniz. şimdi zaten dönmem, ne işim var burada falan demeyin, gerçekten de öyle olmuyor. avrupa kültürü öyle bizim alıştığımız gibi değil, insanları hele hiç değil. insan şu anda ne kadar buradan gitmek isterse istesin emin olun kısa bir süre sonra geri gelip taşı toprağı öpesi geliyor.

o yüzden üstteki dediğim gibi değilde, daha düzgün yolları bulmak lazım.
güncel Önemli Başlıklar