bugün

türkiyede %2-3 ateist vardır. %10 da deist vardır. üstelik kimliğinde müslüman yazdığı halde müslüman gibi yaşamayan ve yükümlülüklerini yerine getirmeyen de milyonlarca insan var. yani türkiye'nin %99'u müslüman olayı tam bir yalan.
Türkiyedeki yobaz sayısını araştırmak ?
müslüman gibi yaşamamak müslüman olmaya engel değilmiş.
her türlü boku ye, zina, kumar, kul hakkı gırla gitsin ama yine de müslüman ol.
sorsak da "allahla benim aramda" der sıyrılır işin içinden.
insanların inançlarına saygılıyım normal şartlarda ama bu tatlı su müslümanları yüzünden o saygımı da kaybediyorum.
tanım: herhangi bir baskı olmadan, tamamen objektif şekilde ve gönül rahatlığıyla sayım yapılabilecek olsa nüfusun en az %20'lık bölümünün olduğuna inandığım sayı.
akp yüzünden hızla artandır.
sadece yaşı küçük, özentilik için tercihini yapmış ergenlerle konuşanların saçma konuşmasını gördükçe hala nefretle bakıyorum bu işleyişe.
%90 ı çöplük nüfustur sorsan birine neden inanmıyosun diye ağbi sosyal ortamda marjinalliğimiz var yeaa diye cevap verirler sosyal medyadan etkilenerek ateist olmuşlardır hangi kitabı okuyarak ateist oldunuzun cevabı yoktur onlar için %10 luk kısmı ise kaliteli kısımdır marjinallik için ateist veya deist olmamıştır aptallar gibi islama hakaret etmezler diğerlerinin aksine okuyarak bu düşünceyi seçmişlerdir.
Mevcut olaylarla git gide artmaktadır sayısı.
biraz sayıyı arttırın yetmiyor söyle 25 milyon 30 milyon. işime gelir
islam dininde inanç mümin Müslüman ve münafık diye 3'e ayrılır. Denildiği gibi müslümanları çoğu gerçekten islamı gerektiği gibi yaşamamaktadır. Peki bu ülke de ateist olanlar ateizmi gerektiği gibi biliyorlar mı ? Allah'ı görmüyorum Allah yok demekten öte gidebiliyorlar mı ? Yada deistler Allah var peygamber yok peygamber yalan demekten öteye gidebiliyorlar mı ? Ülkedeki müslümanları Müslümanlığı yaşamamakla afişe eden ateist ve deistlerin çoğu inandıkları şeyi yaşamadığının farkında değiller.