bugün

Daha önce de bunu anlatmaya çalıştım sizlere Türkiye de düzgün erkeklerin neslinin tükendiğini, bütün yakışıklı ve düzgün adamların akıllı ve güzel kadınlar tarafından kapıldığını...

Tabi ki siz bana inanmadınız. işte ispatı;
Türkiye nin en yakışıklı bekar erkeklerinden biri olan Çağatay Ulusoy da torbacı çıktı. Diğeri de fahriye evcen tarafından kapıldı.

Bu sefer gerçekten başınız sağolsun kızlar.

https://m.haberler.com/am...0857974-haberi-yorumlari/
türkiye'nin en yakışıklı erkeği çağatay ulusoysa, ülke bitmiş zaten.
Kızlar kumarım torbam yok ama yine de siz bilirsiniz.
türkiye'nin en yakışıklı erkeği çağatay Ulusoy.evet.
Adam tutukluyken bile yakışıklı.

Dört yılda solmazsa tabi...
hepimiz kapıldık, evlendik. üzgünüz kızlar.
O iyi insanlar, o güzel atlara binip ... şaka lan şaka kimsenin gittiği yok da o iki insanın birbirine rastlayacağı o ortam yok, sıkıntı buradan başlıyor.
Bütün düzgün ve samimi seven erkeklerin ebesini sikip ardından kurulan cümle. Yok size düzgün erkek tabii ki.
sen barda takılıp buradaki erkeklerle birlikte olursan karaktersiz erkeğe denk gelme olasılığın yüksek.

eğer kütüphaneye gidersen oralarda kitap okuyan karakterli erkeklere denk gelmen daha yüksek olasılıkta.

yani çevreni ve kendini değiştirmen lazım. etrafına karaktersiz erkekleri biriktirirsen karaktersiz insanlarla birlikte olursun. etrafın karakterli kişilerden oluşursa karakterli erkeklere rastlarsın.

bu yüzden düzgünler düzgünlerle birliktedir. nerede düzgün olamayan tip varsa yanındaki kadında ondan farksızdır.
varsa yoksa s*ken erkeklerde.
güldüren feminist hezeyanlarından biridir.
Üst entry'de yazılanı dinleyip derhal kütüphaneye gidiyorum.
güncel Önemli Başlıklar