bugün

(parti degil zihniyet hakkındadır.) bunlar devamli ulkeyi ve vatandaslarini elestirir. parasizliktan "iphone" ile dem vurur. ama ne hikmetse yollar açılsa bile bi adim öteye gitmez.

civciv bakanlar bilir. eşenip sularına dışkı düşürürler, siz farkına varana kadar o suyu içerler. bunların hareketleri bana hep bu durumu anımsatıyor.
bunu hangi veriye dayanarak cikardin? gocmen sayisina baktiysan abuk cikarim.. genelde sahil kenarlarinda burjuva ve memur arasinda tutulan bir partinin fazla yurtdisina gocmen yollamamasi pek acayip degil kimisinin dukkani, kimisinin emekli maasi var...
atam atam sen kalk ben california sahillerinde yatamcılardır.
CHP den önce kurdoşlar var Suriyeli ve iran Irak iyileri. Onlardan sonra vakit kalırsa önce ATM den para çekerken sonra yola koyulurlar.
Valla ben buna katılmıyorum. Iyi eğitim almış chp li kesim ülkeyi her yıl terk ediyor. Terk edenlerden kat kat fazlası da terk etmeyi düşünüyor. Sadece chpliler de değil. Liberaller de gidiyor. hatta islamcılar bile fırsat bulduğunda gidiyor.

Eğer ülkeniz ifade hürriyeti, basin özgürlüğü, serbest piyasa gibi konularda vasat ve vasatın altındaysa, o ülkenin kafası görece çalışan kesimi daha özgürlükçü daha liberal ülkelere göç edecektir.
(bkz: serra yılmaz)
serra yılmaz'ın chp'yle ne gibi bir bağı var? milletvekili mi, myk üyesi mi? delege falan mı?