bugün

lig maçları karasal yayından yayınlanırdı.zengin fakir herkes maçını evinden izleyebilirdi.fakirin evine et girebilirdi.herkes adam gibi yaşardı.abd üsleri kapatılırdı.
edit: eksi rekoru.
türkiye sosyalizm ile yönetilir.
(bkz: devrimden sonra)
kimse çalışmaz. nasıl olsa aynı parayı alıyom amua goim der yatar dururlar.
hayat şartları yükselir, emperyalizmin uşağı olmayız, ne kadar çalışırsak o kadar para alırız kısacası insan gibi yaşarız.
sosyalist olmak/#15761875
karasal yayından yayınlanan maçlarda sovyet bloku ülkelerinden gelmiş oyuncular boy gösterirdi. döviz yasaklanır yerli mali yurdun mali olur kalite düzeyi asgariye inerdi.
vatandaş ne olduğu anlamaz ve sosyalizm geldiği gibi gider.
kişisel mülkiyet yasaklanır sözlük zall'ın elinden alınırdı.
kuzey kore ye asla benzemeyen ılımlı bir sosyalizm olurdu.
denizler boşuna ölmemiş olurdu.
türkiye sınırlarından içeri giren her kavram burada başkalaşır, özüne yabancılaşır. türkiye'ye sosyalizm de kemalizm kisvesi altında gelmiştir. memleketimizde "sosyalistim" diyenlere gidin bakın, azıcık kazıyın altından kemalizm ayan beyan görülecektir.
(bkz: fakirlik)
(bkz: yoksulluk)
(bkz: sefalet)
çoğu insanlarımız menfaatçi. bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda. aYRICA kısa yoldan zengin olma, ya da menfaatlerini kurtama çabasında olan onlarca insan tanıdım. yüzlercesini de gördüm. Yandaş kavramı yer eden bir ülkede sosyalizm' den komünizm' den bahsedilmemeli. Bizim ülkemize gizliden gizliye makyavelizm hakim. Aydın olmak bizim ülkemizde geçerli değil ne yazıkki.
insanlar ile hayvanlar arasında farkın kalmayacak olması durumudur.
türkiye de ''geçmişten bugüne, bugünden yarına ve daha gelecek günler de tartışılacak konu.''
ve yine öldük bittik geberiyoruz politikalarıyla muhalefet huzurlarınızda beyler . yersen tabi ki o dolmaları .

iyi tespit edin bunları . sonra entrylerini bile okumadan yapıştırırsınız zaten eksilerini .
neden olmasın dediğimdir, alternatifler iyidir iyi !

bıktık kardeşim bahçelisinden ayrı, gılıçdarından ayrı, öbüründen zaten ap ayrı bıktık.
güncel Önemli Başlıklar