bugün

bir tane vardır. bir çok taraftarın kişisel olarak elbette en sevmediği takım vardır.

fakat toplamda çoğunluğun kabul edeceği sadece 1 takım vardır.

uefa'dan bilerek elenmesi, türkiye kupasından bilerek elenmesi ile bu takım benim için başakşehir'dir.

not: bursaspor.
benim için ilk 5 sıralaması şudur.

1) tabiki beşiktaş
2)yavsaksehirspor
3)Sivasspor (şike meselesinden dolayı)
4)fenev
5)bursaspor..

ha tabi
Eskişehir
Gaziantep
gibi şike dostu takımlarda var ama onlar tff 1 de.
En iYi müslüman takımdır. Başkanı öyle diyor.
tinerspor ve taşakşehir.
trabzonspor.
Emre belözoğlu nun oynadığı takımlar.
tayyoşun takımı kasımpaşa
medipol başakşehir bu konuda galatasaray'dan bir tık üstün. ikisi de lobici, cemaatlerle bağlantılı, sık sık iktidara yaslanan takımlar.

zaten başakşehir'in başkanı eski galatasaray yöneticisi.

görsel
Ligi komple sevmiyorum.
Trabzonspor.
(bkz: Şikeci trabzonspor)
Başakşehir,galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş ve konyaspor'dur bunları inkar eden dinden çıkar kâfir olur mazallah.
fenerbahce, galatasaray, göztepe haric hepsi.
son yıllarda; b*şiktaş.
genel olarak; g*latasaray.
lobilerle, şikelerle, cemaatlerle bağlantılı olan takımlar.

lig temiz olsun, futbol sahada oynansın istiyoruz. türk futbolu ve türk futbolcuları ancak sahadaki yüksek rekabet sayesinde gelişir.

ayda yılda bir avrupa'ya futbolcu gönderince çok seviniyoruz. ama acı bir gerçek var ki bizden finansal olarak küçük birçok avrupa ligi, büyük liglere daha çok futbolcu gönderiyor. örneğin gürcistan, letonya ve moldova gibi ülkeler bile bizden daha fazla futbolcu ihraç ediyor, avrupa'ya ve dünyaya.

türkiye'de şike, teşvik ve lobicilik neredeyse serbest. o tip kulüplere giden futbolcularda şike, teşvik ve lobiciliğe sırtını dayıyor ve oynamıyor.
fenerbahçe, çomarspor ve başakcity.
Boynuzspor.
Şu b.k gibi para harcayıp eski yıldızlar getiren ama idare etmeyi bilmeyen, sonra küme düşmemeye oynayan takım. Güzelim turizm şehrimizi temsil eden takım.
(bkz: antalyaspor)
trabzonspor. açık ara en itici. her sene fener geliyor koyuyor gidiyor hala otobüs taşlıyorlar. futboldan ziyade basketbola da sardılar bide. oyun 10-11 dk mı ne durmuştu. sonradan yine öyle böyle devam etti.
güncel Önemli Başlıklar