bugün

Evet dostlar acı gerçektir, hergün ayrı bir olay var bu güzel ülkemizde. Eski GenelKurmay başkanı terör örgütüne üye olmaktan tutuklanıyor, aleni terör yardakçılığı yapan bdp mecliste fink atıyor, sırf kitap yazacak diye bir yazar içeriye alınıyor 300küsür gün sonra mahkemesi oluyor ve tahliye kararı reddediliyor, Chp nin Mhp nin gıkı çıkmıyor akp ise her zaman olduğu gibi ülkeyi istediği gibi yönetiyor öte yandan 35kaçakçı öldü diye milli yas ilan etmeyen başbakanı itin götüne sokan bir ahmet altan türüyor, kadın cinayetlerini hiç saymayacağım, 26 kişinin tecavüz ettiği 13 yaşındaki küçük kızı hiç saymıyorum.. Bunlar sadece bir anda aklıma gelen " günlük " şeyler..

Sizce de boku çıkmamış mı?
çok doğru olan bir önermedir. Bir çok devletle aramız bozuk. Hayat pahalılığı almış başını gidiyor. Eğitim sistemi bu kadar bozukken binlerce atanamayan öğretmen var. Hadi onu bunu geçtim atatürk ün bile diktatör olup olmadığı tartışılıyor. Yok yok... Bu ülkenin çivisi çıktığı gibi bu ülke çok yanlış yollarda ilerliyor.
Gün geçmiyor ki bir kara haber daha türkiye'nin çivisinin çıktığını bize ispatlamasın..

http://www.nevsehirden.co...s/article.php?storyid=719

bu ne cahillik bu ne vahşet bu ne şerefsizlik..
başbakanını asan bu ülkenin çivisi elli yıl önce çıkmıştı. can acıtan şey çıkan çiviyi yerine çakarken alınan darbelerdir. darbe derken yanlış anlaşılmasın darbeciler içeride.
sosyal bir devlet olmaktan ne kadar uzaklaşırsak ki mesafe bir hayli uzak, o kadar çivi çıkması normaldir. bunlar iyi günler. bülent ersoy'un da dediği gibi "daha dur daha dur, daha duuurrr daha dur".
"sur üflense de artık bitse..." dediğimiz olaylar silsilesidir.
özünü yitiren ülkenin acınası halidir.