bugün

zalim esed rejiminin akıttığı ehli sünnet müslüman kanına bir son vermek için yapılması gereken eylem.

büyük usta recep tayyip erdoğan'ın tez vakitte gerçekleştirmesini bekliyoruz. ehl-i sünnet'in kanının dökülmesi evlad-ı osmanlı'nın kanına dokunuyor artık bu durum katlanamaz duruma geldi. esed ordusunun bozguna uğratılmasını evlad-ı osmanlı olarak iple çekiyoruz.

osmanlı'nın dirilişine kimse engel olamayacak.
bizleri çanakkale'de yalnız bırakmayan ümmete bir teşekkürdür.

en önde akpliler giderek ustaya vefalarını ödemelidirler.
ırak savaşında neredeydiniz?, lübnan'da? şu an afganistan'da? filistin'de? mısır'da? nerede bu insanlara karşı olan tutum? nerede suriye'ye karşı olan tutum? 30 yıldır pkk gibi bir sülüğün senin evlatlarının canlarını almalarını önleyeme ama kalk suriye'ye efelen. neymiş müslümanları katlediyorlarmış, yukarıda sayılan ülkelerde zülum edilmiyor mu? nedir bu savaş çığırtkanlığı.
Önde komutan rte olsun arkada da yüzde ellisi gidin savaşın.
Tam bağımsız olmadığımız sürece gündemdedir ve gündemde olmaya devam edecektir çünkü Amerikanın piyonu ve köpeği olmaya devam etmekteyiz.
tanım gerekir şimdi : kana susamış kesimin, dinin gerekliliğinin savaşmak olduğunu sanması .

ulan at yarrağının gramafon trolü, oraya girince kimi vuracan be amk dölü . namı diyar esedi parkta kaykaydan kayarkenmi vuracaksınız siktimini beyinsizi .

biz gördük hatay' ı , cansız bendenleri ve yanan ocakları, senin o gözünü sikeyim .

ha unutmadan savaş için kendi ülkesine füze atıp kendi askerlerini öldürmek isyenleri duymayan o kulağını da sikeyim .
ırak gibi amerika girip müslüman kardeşlerini gebertsin diye mi.
bize göre de zalim tayyip rejimindeyiz o zaman türkiyeye de girsinler.
tamam suriye'de müslümanlar katlediliyor ancak ilk önce düşünmemiz gereken kendi milletimizdir. bizi zora sokacak ya da milleti kötü durumda bırakacak hiçbir adım atılmamalıdır. biraz sakin olun. yavaş gardaşım yavaş gel.
iman gücüyle savaşan ak gençlerimize şehadeti nasip eyleyecek durumdur.
sadece ak partililer savaşacaksa neden olmasındır. ama eklemeden geçmeyeceğim suriyeye girmek isteyen biz değil amerikadır. sadece ekranlardan gördüklerinle müslümanlar katlediliyor sanabilirsin.
ama asıl gerçek ıraktaki gibi müslümanları katletmek isteyen büyük güçlerin türkiyeyi sıkıştırıyor olmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar