bugün

(bkz: 24 şubat 2018 çankırı da yapılacak çılgın parti)'de diceylik yapacak olan dj fatma civelek'tir.
görsel

gerçekten ülkemizin kanayan bir yarasına parmak basmış, büyük br eksikliği gidermiştir.
evet, ülkemizde uzun yıllardır kapalı bayan dj sıkıntısı vardı.
sağolsun, tek başına bu sorunu çözerek diğer kapalı ve dj olmak isteyen bayanlara öncü oldu.

tebrikler.
(bkz: hani marjinal bizdik)

https://www.youtube.com/watch?v=Ipk6aOeX7a0
yalnız menü süper he. aç karna keşke okumasaydım.
bu ülke neler gördü buna mı şaşıracağız.

tengir emmi gideceksen git, sanki sözlükten yanına yancı arıyor gibisin *
Ulan o değil de üzülüyorum memlekette müziğin geldiği hallere Be... itunes da fade in fade out u 5 sn den uzun tutup önüne fişi çekilmiş equaliser koyan kendini dj sanıyor ne hallere geldik...
disco disco akpartizani dedirtmistir. ebet
kemalistleri kudurtmuştur. bunlar benim türbanlı bacılarımın meslek sahibi olmasını kıskanıyorlar kendileri dicey değil diye benim türbanlı bacıma laf ediyorlar. helal olsun sanaa be. diğerleri de kudursun.
başka zaman olsa fatma anamizin adı buna verilmesin derlerdi...
Dj kün feyekün.
Ar yu ridiiiii?
menüye bittim resmen. *
Normal karşılanabilecek bir durum dar görüşlülüğe son verirsek belki insanlar istedikleri işi özgürce yapar.
çankırı'da clubber türbanlılar varmış.
bunlar kadın dj olmadığı icin cluba gidemiyorlarmış.
ancak dj fatmA civelek sayesinde bu dertten kurtulmuşlar.
artık çılgınlar gibi dans ederken arada da kısır ve yaprak sarmayla enerji depolayabilecekler.

fıkra gibi ülkeyiz.
benim başörtülü bacımı discolarda dj yaptırmadılar.
ilahilere remix yapacak, bir taraftan iman gücünü arttırıp diğer taraftan coşturacaktır.
elekto house türban power remixx 2018.
olabilir böyle şeyler. sen canını pek sıkma.
Zikir tadında müzik keyfi çok ilginç .
Uzay düğün salonu kakakskdkdkdskskx yarılıyom şuan. Çankırı’da daha pub yok hatta hiçbişi yok. Yokluktan ne yapacağını şaşırmış.
bengü değil mi o?
umarım yaptığı işte başarılı olur.
Bir insan çankırıda eğlenebiliyorsa ona ayriyetten bir ödül verilmeli bence. *
bilet satış yerlerine bir bakın: civelek cam evi.

organizatöre bakın: cihat civelek

kız da fatma civelek.

belli ki ailesinin oldukça söz sahibi olduğu bir muhittir ve hevesini alsın diye aile arasında organize edilmiştir.

bir zengin kızının egosunu okşayan aile bireyleri ve mutlu aile tablosu.

aman ne cici.
yaptığı işte sıkıntı yok. sıkıntı olan afişte kapalı oluşunun reklamı yapılması, ilk kapalı bayan dj diye kapalılığını kullanması. yani dj fatma deseler olmuyor muymuş? illa orda müslümanlığını satacak insanlara? işte bu tam olarak din tüccarlığıdır. kimsenin kapalı kadının dj olmasıyla bir derdi yok.

ha durum komik mi? son derece. o ayrı bir konu.
tesettürlü kadınlara düşmanlık yapılması, istesen bile bir filmde tesettürlü kadın oynatamaman da çok komik vallahi.
kız ahiretini yakmış yazık. müzük günahtır.