bugün

cumhuriyet tarihimizin ilk kadın başbakanı tansu çiller'den sonra siyaset arenasında büyük başarı kazanacak ikinci kadın olacaktır.
türkiye tarihine geçecek olan kadındır.
(bkz: emine ülker tarhan)

bence olmalı.
not:emine erdoğan diyen über zekalar kafalarını klozetlere soksun acilen.
Daha olmayan kişidir. Tansu Çiller Başbakanlık yapmıştır.
aklı başında konuşmayı bilen hukukçu modern.
basının karşısına koca yumruğu yiyerek geçme ihtimali olduğu için türkiye için çok erken olan gelişme.
türkiye kadını hakettiği yere çıkarmadıkca, çıkardığı hiçbir makamın kıymeti yok benim gözümde.
hayatına değer vermediğiniz kadınlarla şov yapmak kadar yanlış bir şey olmasa gerek.
(bkz: hilal cebeci)
yakın zamanda olası olmayan durumdur. hayalperestliğin sınırlarını zorlar.
olmayacak cumhurbaşkanıdır. ya da benim sülale kuruyana kadar görülmez bence.
en çok olmasını istediğimdir.

hatta mümkünse türkiye'de erkeklerin başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmaları engellensin. bunu samimiyetle söylüyorum. ikisinden birine aday olan erkeklere ise seçimlerden önce psikolojik testler uygulanmalıdır. libido ve egoları ölçülmelidir. bu testleri geçtikleri taktirde aday olabilmelidirler.

bu konuda çok samimiyim.
emine s. beder olmalıdır.
kendisi biraz da yırtık olursa ülke çıkarlarını erkek cumhurbaşkanından çok daha iyi koruyabilir, başta amerika birleşik devletleri olmak üzere birçok ülkeye istediğini yaptırabilir. iyidir iyi. kadın sonuçta, bildiğin şeytan.
türkiye yi her yönden basariyla temsil edecek, eğitimli, guzel, çağdaş bir kadin olmalidir.
buna en çok yakisacak isim ise ayşe hatun önaldir. gerçekten çok güzel bir kadin. eski manken, harika bir fiziği var. boyu 1.81 ve olgun bir kadin. yabancı dil biliyor, halkla ilişkiler okumuş. ayrıca ismi de çok karizmatik recep tayyip erdoğan gibi.

evet ayşe hatun Önal bu makami fazlasiyla haketmektedir.
6 aylik bir hukuk-iktisat eğitimi de alirsa tamamdir bu is. Kendisini çok yakistiriyorum doğrusu. kesinlikle cumhurbaşkanı olmalidir.
Sare Davutoğlu'na bakarsak Erdoğan'dır.
(bkz: ayşe hatun Önal)
(bkz: sıla gençoğlu)
böyle giderse fatma şahin olursa şaşırmayındır.
ülker tahran olsun isterim. oyum onadır. evet, zalimler için yaşasın ülker tahran.
Emine ülker tarhana olacaktir.
eski sevgilim olacaktı ben izin vermedim. herkesin içine çıkamaz öyle yırtmaçla.

bu ülke ancak böyle düşünerek buna karar verir.
Dilberay'ın olmayacağı kesindir.
şu ana kadar bu başlığa yazanların göremeyeceği kişi.
başkanlık sistemi veya şeriat gelirse olamayacak olandır.
görsel