bugün

Muko nun seni seviyorum pompei müftüsü demesi ile eş değer ihtimaldir. Hazır sahur vakti yak sigaraları.
güneş tutulması ile ay tutulması aynı güne denk gelirse, bütün siyahi ırk birden camaşır suyuna yatırılmış gibi beyazlar, bütün çinlilerin gözü içine boncuk koymuş gibi açılır, japonlar gittikçe daha da pembeleşirse, heh ocağın altını kapatın efenim gruptan çıktık. hayırlı olsun.
hesaplanması bile zaman kaybı haline gelmiştir.
a grubundan romanya-arnavutluk maçı.

eğer maç berabere biterse romanya 2 puan ile grubu 3. tamamlıyor.

e grubunda italya en kötü ihtimal irlanda ile berabere kalacak irlanda 2 puan ile isveç belçika maçından gelecek haberi bekleyecek o maçında muhtemel beraberlik ile bitmesi halinde irlanda veya isveç 2 puan ile grubu 3. tamamlayacak. eğer maçlar böyle tamamlanırsa bu iki grubun 3. leri en kötü 3. ler oldukları için otomatikman elenecekler.

bu iki grubun dışında diğer gruptakilerin kötü 3. olması mümkün görünmüyor yukarıdaki saydığım analiz gerçekleşirse türkiye çek cumhuriyetini 1-0 bile yense gruptan çıkıyor..

bu oyunla bir şey olacağından değil ama gelmişken ilk 16 falan görelim.
görsel
Kaynak : (bkz: zaytung)
Victoria Secrets'ın bir Türk tarafından alınmasından küçük ihtimal.
öbür alternatiflerin hepsi olabilir
ama türkiye çekleri yenemeyecek.
(Yüzde 0,50+fatih Terim bali nın karesi)- (çeklerin oynadığı futbol+milli takımın oynadığı futbol)/ozan tufan ın saçı.
Türkiye gruptan çıkamaz,çünkü çekleri yenebileceklerini sanmıyorum.

bu bahsi geçen şeylerin olabilmesi için çekleri yeneceklerine inanmam lazım.
aslında çokta zor değilmiş yenilmeyecek denilen kısımlar garanti ama diğer ikisi çok zor başta türkiye o maçı kazanamaz beraberlik gözüküyor.
fethullah gülenin dualarını alırsak ihtimal yüzde yüze bile çıkabilir.
mucize gibi dursa da türkiye'nin çek cumhuriyeti'ni 2 farkla yendiğini kabul edelim. Bu durumda;

a grubu: grup üçüncüsü arnavutluk ile puan ve averaj eşitliği olur. biz daha çok gol attığımız için onları geçeriz.

b grubu: ingiltere slovakya'yı en az 3 farkla yener ve rusya galler'i yenemezse b grubu üçüncüsünü de geçmiş oluruz.

c grubu: almanya kuzey irlanda'yı en az 3-0 yenerse c grubu üçüncüsünü de geçmiş oluruz.

e grubu: italya irlanda'ya, belçika da isveç'e yenilmezse e grubunun da üçüncüsünü geçiyoruz.

f grubu: portekiz macaristan'a yenilir ve avusturya izlanda maçı berabere biter ya da iki taraftan biri kazanırsa f grubunun da üçüncüsünü geçmiş olacağız.

olur mu? futbol bu her şey olabilir. zaten elemelerde de buna benzer hatta gerçekleşmesi daha zor ihtimallerin arka arkaya gerçekleşmesi sonucu en iyi üçüncü olarak bu turnuvaya katılmıştık. gönül yine aynı şeyin olmasını istiyor ama bu böyle gitmez elbette. teknik taktik bilen bir teknik direktöre ihtiyacımız var. gazla bir yere kadar.
malum karikatur gibi yani cikma sansimiz.

zaten bir kere birinci olup gruptan cikarsak kiyamet yaklasiyor demektir.
çokta zor olmayan ihtimaldir. arnavutluk -2 averaj ile 3. sırada bitirdi attığı gol sayısı ise 1.

çek cumhuriyetini 2 farkla yenersek en iyi 4 ücüncü arasına rahatlıkla girebiliriz. ama bunun için oynamamız gerekiyor. ama ben inanıyorum bu gruptan çıkacağız.
Benim sözlükte moderatör olmamdan daha yüksek bir orandır....
olursa müthiş olur ama hemen geri dönmeyelim fransa'dan ayıptır.
2 en kötü ihtimalle 3 güzel ihtimalle fark atarsak benim yüzde 90 verdiğim ihtimaldir. Ne kadar kötü oynasalarda ben güveniyorum onların çabasına içtenliklerine hayırlısıyla çıkacaz bu gruptan inş.
mac boyle biter;

irlanda, italya'yi
isvec de belcika'yi yenemezse

macaristan, portekiz'i
izlanda da avusturya'yi yenerse çikiyomuşuz. Eğer doğruysa neden olmasın.
Papa'nın müslüman olma ihtimali.
Milli takıma kırgın kızgın olabiliriz ama emre mor gibi tecrübe kazanacak oyuncular için turnuvaya devam edelim, diğer nesiller için çıtayı gösterelim. Umarım turlarız. Prim derdi olanlara kızarak bazen aksini düşünsem de inşallah geçeriz turu.
kerhanede bakire hatun bulunma ihtimaliyle aynıdır.
güncel Önemli Başlıklar