bugün

Eşcinsellere sapık ve dönme demek hakarettir

Yargıtay kararında KAOS GL de Farklı cinsel tercihleri olanların haklarını savunan dernek olarak yer aldı.
09/01/2012

Yargıtay, eşcinseller için 'sapık, dönme' diyen Yeni Akit gazetesini suçlu buldu: Farklı cinsel tercihi olanlara eleştiri sınırı aşılmış.
recep tayyip erdoğan.
r.e.c.e.p. t.a.y.i.b.
Delikanlılığıyla gurur duyan halkımızın nasıl oluyorsa dönmesi pek bir boldur. işin dahada komik tarafı delikanlılığına toz kondurmayan halkımız pek bir sever, pek bir baş üstünde tutar bu dönmeleri.
Örneğin şu an aklıma gelenlerden bazıları:

Rahmetli sanat güneşimiz zeki Müren,
Çok efendiydi, çok nazikti, sesi-yorumu efsaneydi... Ama gel gör ki cinsel durumu alenen ortadaydı.

Örneğin divamız, bülent ersoyumuz...
Efsane bir ses, ama gel gör ki, gene dönme... Hemde öyle böyle değil. Bildiğim kadarıyla ülkemizde ilk kimliği değiştirilen kişi...

Sonra son zamanlardaki dönmelerimize gelelim..
Örneğin kerimcan....
Ne yaptığını, ne ettiğini bile anlayamazken, o kendine milyon dolarlık ev alacak kadar baş tacı edilmiş bu ülkede...

He birde rüzgarımız var esip gürleyen... Milyonlarca delikanlımız hala elizabetken, o evlendi bile...

Liste uzun.... Ama dediğim gibi hepsinin ortak özelliği dönme seviyelerine orantılı olarak baş tacı edilmeleri, güç kuvvet sahibi olmaları, paraya para dememleri...

Ama biri var ki...
Her gün kendini aşıyor bu zat-ı muhterem....
Herkes bir kere dönerken, o her gün dönüyor...
Hemde dönmesi cinselliklede değil, karakterle....
Dün fetoya şiirler yazarken, ne istese verirken, bugün düşmanım diyor...
Dün esat la ailecek görüşürken, bugün yüzüne bakmıyor...
Dün putine terörist destekçisi derken, bugün kol kola yürüyor...
Dün barzaniyi alkışlarken, bugün küstüm diyor...
Ve her döndüğünde "delikanlı" seçmeni dahada kulu kölesi oluyor, dahada bağrına basıp kahraman ilan ediyor..

Sonuç olarak kardeşlerim,
Bu ülkede köşe olmak, rahat yaşayıp el üstünde tutulmak istiyorsanız,
Kulak ardı edin delikanlılık laflarını...
Dönün efendim... Ne tarafa dönersiniz dönün, ama dönün...
Biz delikanlılık dedik, gurur dedik, dönmedik,
Rahat yaşamaksa amacınız, siz dönün efendim.
O zaman beyde sizsiniz, paşada....