bugün

türk halkının dizi meraklısı olması ele alındığında ; en kaliteli ve uzun soluklu dizilerin atv'den çıktığı su götürmez bir gerçektir. örnek olarak asmalı konak - bir istanbul masalı .
ama bütün kanalların iyi olduğu bir alan mevcut. show tv tarafsız habercilikte aşmış durumda iken star tv popstar - rapstar gibi programları türkiye'ye getirip gençlerin içlerinde ki enerjiyi canlı yayında dışarı atmasına yol açar. trt biraz daha ağır .
bez bebek ve prenses perfinya gibi mükemmel dizileriyle fox tv açık ara öndedir.
anket tv.
baby tv'dir. siyaset, savaş, terör, ekonomi hiç biri yoktur bu kanalda. bu haliyle sonsuz bir huzur kaynağıdır. mesela ben ne zaman yeğenimle bu kanalı seyretsem beşinci dakikada huzurlu bir uykuya dalıyorum.
saçma sapan magazin programlarından, gerizekalıca yapılmış tv showlarından bunalanlar için kuşkusuz ntv'dir.
uludağ sözlük tv'dir.*
kesinlikle göreceli bir kavram olup ev hanımlarına göre sabah programlarının yayınlandığı bilimum kanallar, diğer kesim için kuşkusuz ntv'dir.
iso 0534 261....
yaşar abi 0555 596....
çakır 0544 856....
koray 0536 982....
abla 0537 237....

aralarında tercih yapmak zor ama abla en iyisi yaşar abi ise en tecrübelisidir. *
ntv grubuna ait kanallardır. ntv, ntv spor, cnbc, e2 vs.
türüt şov ve ankralı yasemin+turgut programları ile kesinlikle flaş tv. gerçek kesit'i söylemiyorum bile.
(bkz: samanyolu tv)
(bkz: iz tv)
tarafsız ve ölçülü haberleriyle tv 8' dir. magazine dair tek bir program yoktur. haberlerinin hepsinde bütün siyasi grupları aynı ölçüde ve objektif bir biçimde ele alır. kültür sanat programlarınıda her daim görmek mümkündür. benim favorimdir.izlenilesidir.
(bkz: cnbc-e)
(bkz: trt türk)

kralını tanımam..
(bkz: baby tv) *
(bkz: flash tv)*
(bkz: tv 8)
tek geçerim.
üstüne tanımam.
(bkz: kanal d)
istem dışı çağrışım:

(bkz: kanalizasyon)
(bkz: kanal d)