bugün

Kesinlikle ASım can gündüz. Hendrix öldükten sonra Amerika'da hendrix ismi ile çıkan birkaç albümde gitar çalmış bir gitaristtir.
Cem Köksal çok iyi bir gitaristtir fakat besteleri zayıf kalmaktadır ve malmsteen taklitciliğinden kurtulamamıştır.
bilinemez. gerçi asım can gündüz, murat net ayarında kaç gitarist vardır oda bilinemez.
gitari adeta bir organiymis gibi kullanabilen, turk sanat muziginden, fantaziye, bati muziginden arabeske herbiseyi yorumlamis ve 80 lerden sonra unutulmus sanatci.
(bkz: cengiz coskuner)
(bkz: hakan cadir)
(bkz: murat usanmaz) yansımalar.
m.sefa yeprem...
(bkz: TUNCER TUNCELi)
(bkz: deniz yılmaz)
(bkz: gençkan) *
bana göre ilk (bkz: erkan oğur)*
ikinci (bkz: akın eldes)

tabi bu diğer gitaristlerimizin, virtuözlerimizin başarısız olduğu fikrini uyandırmaz. hepsi süper insanlar.
tahminen adı sanı bilinmeyen bir grupta çalan gitaristtir. (bkz: benim)*
(bkz: gür akad)
(bkz: tuncer tunceli)
yavuz çetin ve metin türkcan ın dışında kanımca ali güçlü şimşek.
(bkz: muhammed suiçmez)
(bkz: necrophagist)
(bkz: yavuz çetin)
(bkz: cem köksal)
(bkz: yavuz cetin)
gür akad derim başka da bir şey demem. tabi bu değerlendirmeyi günyüzüne çıkmış adamlar için yapabiliyoruz.

yoksa tanımadığımız bilmediğimiz yüzlerce müthiş yetenek söz konusu.
yaratıcılık olarak yavuz çetin, doğaçlama olarak tuncer tunceli, teknik olarak ise muhammet suiçmezdir.
(bkz: serdar öztop) *
bir de (bkz: deniz demiröz)
(bkz: Kahtalı Mıçe)
(bkz: Ankaralı yasemin)
metin türkcan, demir demirkan, asım can gündüz(ehe ne taşak geçiyorsunuz lan!) değildir de...

yavuz çetin*, cenk eroğlu, akın eldes ve daha pekçok adamın adı geçirilebilir bu minvalde. zevk meselesi, haz meselesi...

erkan oğur'u da hiçbir kategoriye sokmadan, şöyle ayrı bir elimde tuttum bu arada. belirtmem lazım. ne en iyi, ne başka bir şey... ayrı bir şey!

bir de allah rızası için öncekileri okumadan bodoslama bir tek bkz verip gitmeyin lan. zaten adı sanı bilinen üç beş adam var. toplasan 5 tane bkz yani şu başlık, bilemedin 6.

bunların dışında, namı duyulmamış pek çok kendi çapında adam da vardır ayrıca, belki bu en iyiler listesine girebilecek, es geçmemek lazım... vardır.
(bkz: yavuz çetin)
(bkz: tuncer tunceli)
blues ise söz konusu olan yavuz çetindir.
(bkz: kime göre tabi ki bana göre)
(bkz: demir demirkan)
(bkz: cahit berkay)
güncel Önemli Başlıklar