bugün

acun'a karısı bile güvenmez. Ahmet hakan'ın dönek olduğuna dair kendi beyan ve köşe yazıları mevcuttur. Ebedi liseli kitap tüccarı yılmaz özdil mevzusuna ise hiç girmiyorum. Kaldıki gezici araştırma şirketinin güvenilirliği nedir? Parasını veren herkese anket yapıyorsunuz işiniz bu tamam ama bu anket şirketleri neden anketi kimin adına yaptığını ve kimler tarafından finanse edildiği hakkındaki bilgileri ankette belirtmez?
Acun Ilıcalı nasıl 2. Sırada amk?
Bir insan acuna neden güvenir ki?
ersun yanal
ali koç
celal şengör
fatih mehmet botsalı
burhan karahan

bazılarını henüz fazla tanıyan yok ama keşke daha çok olsaydı, tanıyan. türkiye daha güzel bir ülke olurdu. 40 yıllık pilot un söylediğine inanırsınız, herhalde. ne kadar objektif olduğumu bilirsiniz. taraf tutmam ama sezar ın hakkı sezar a.
acuna tek güvenen parasını yiyen karılarıdır.
güldüren listedir.
Bu millet neden bunlara güveniyor?

Önceden yargı, ordu, rejim vs gibi şeylere olan güven sınanırdı.

Listede kim olursa olsun şahıslara güveniliyorsa o ülkeden bi bok olmaz, olmuyor da zaten.
Kime göre neye göre güvenilir ben hiç güvenemedim Şahsen aksini iddia eden varsa benide aydınlatınız efendim.
O listede Ahmet Hakan varsa o liste baştanbaşa yanlıştır.
Acun ılıcalı'dan sonrasını da okudum, listeden onun çıkarılmasına karar verdim.
Seda Sayan'ın liste başı olduğu zamandan beri, güvenilir bulmadığım listedir!
uğur dündardan sonrasını okumadım.

edit: anketi yaparken galiba cehapelilerin en güvendiği isimler diye sordular soruyu. bu anket şirketi cehapeyi farklı oyla iktidar gösterip seçim gecesi kaybolan değil miydi?
gezici araştırma şirketinin hangi ülkede yaptığı belli olamayan anketine göre Türkiye’nin 10 güvenilir isimleri listesi:

1- Uğur Dündar
2-Acun Ilıcalı
3-ismail Küçükkaya
4- Hande Fırat
5- Ahmet Hakan
6- Didem Aslan Yılmaz
7- Vahap Munyar
8-Yılmaz Özdil
9- Fatih Portakal
10- Fatih Altaylı

listede barış atay, Müjdat gezen, barbaros şansal ve levent üzümcü’nün yer bulmaması şaşırtmıştır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar