bugün

devlet ve millet olarak gördüğümüz en büyük yavşaktır, allah taksilatını affetsin, çalmak çırpmak iyi şeyler değil, yalakalık yapmak, halkı aşağılamak, kamplaştırmak bunlar iyi şeyler değil.
(bkz: boğazındakini çıkar ne dediğin anlaşılmıyor)
18 yaşına bir saniye hatta bir mili saniye kalmış bit yavrusudur. insanda sınır 18 yaş da bit de kaç?
ergenlik çağına girmiş bit yavrusu.
ankara'da bazen bilbordlarda görülen biri.
hangisi en büyük seçemedim valla. bi ampul yandı şimdi.
(bkz: bunu yazmayan insan olamaz)
tabii ki bay jöle'Dir.
kütle olarak büyük biri aklıma geliyor ama yok yok benim dediğim türkiyenin en büyük kenesi...
öcalan a çok ihtiyacımız var diyen yargı mensubu
net bir isim vermek yanlış olur kanımca ama para ve şöhret ugruna siyasilerden medet ummaya çalışanlar her sanatçı bu başlığa altın harflerle yazılmalıdır.
türkiyenin olduğu tartışılır ama abdullah öcalan'dır...
böylesine bir genelleme yapabilecek kişilerdir.
sempatik gülüşüyle milyonları peşinden sürükleyendir.
türkiyede bulunmayıp başka ülkede yaşayan ve üstüne üstelik siyasete karışan biridir gibi duruyor.

he benden size tavsiye isim yazmayın çünkü silinecek biliyorum.

sözlüğü yasal yönde zor durumda bırakmamak için isim yazmayın. tarif edin. anlayan anlar.
asla halkın doğrunun ve gerçeğin yanında olmamıştır.
dost gibi görünür ama aslında düşmandır bu ülkenin ekmeğini yer halkına ihanet eder yasakların savunucusudur.
(bkz: selahattin demirtaş)
(bkz: abdullah öcalan)
bu kategoriye bir çok kişi rahatça girebilir. k.k. d.b. h.a. t.s gibi kısaltmalar kullanılarakta açıklana bilir.
direk isim ifşa etmenin göte girebilecek olması sebebiyle, belirgin ipuçlarıyla anlatılabilecek yavşaktır.

(bkz: ankara nın en büyük kavşağı)
(bkz: sülük memecan)
okyanus'tan gelen rüzgarların gözüne kaçması ile ağlayandır. kıyamam ben ona.
abdullah öcalan diyenleri kınıyorum. abdullah öcalan şerefsizi türkiye'nin hiçbir şeyi olamaz!
Tv lerde T. E. B. Y şeklinde yazılarak ifşa edilmemesi gereken kişi.
(bkz: o kadar çok ki)
kendisi ankara'da kavşaklarla uğraşmaktadır.