bugün

seni aptülamitin yalnızlığına terk etmeyeceğiz.
görsel
Şimdi bu tezi ispatlamak gerekiyor. Örnek vermek gerekirse. Bir tane muhalefet partisinden adam kokain çekseydi hemen yargılanırdı. Yada adı yolsuzluğa karışsa. Ama AKP li olunca adalet sus pus bu örnek durumu anlatmaya yeter herhalde.
komik bir tespittir. bir diktatör düşünün devletin memuru bile adı sanı belli şekilde facebook tan başbakana alenen küfür etsin ve görevine devam etsin, bir diktatör düşünün 15 ay hükümet ile ilgili soruşturma yürütülsün ama diktatörün haberi bile olmasın. taşşak mı geçiyorsunuz birader.
1988-2000 yılları arasındaki faili meçhullere ve kayıp kişi sayılarına bakın oradan da istiklal mahkemelerine bir bakıverin.
saçma bir önerme. ben içkimi de içiyorum, kız arkadaşlarımla da geziyorum. her sohbetimi gayet rahat bir şekilde yapabiliyorum.
(bkz: chp)
(bkz: recep faşizmi)

(bkz: akp faşizmi)

(bkz: teokratik oligarşi)
(bkz: diktatör seçimleri)
yaşanmıştır. yasama, yürütme ve yargının yetkileri 3 ay boyunca meclis izniyle m.kemal'e verilmiştir*. "meclis izniyle olursa biz onu diktatörlükten saymayız" diyorsanız o başka.
(bkz: recep tayyip erdogan dan boykot cagrisi)
mümkün değildir. bugüne kadar türkiye cumhuriyetini yönetenler seçimle iş başına gelmiş, çok partili düzende temsil hakkını kullanmış, denetlenmiş, yargılanmış, yeri geldiğinde idam edilmişlerdir. tek partili düzende hem cumhurbaşkanı, hem iktidar partisi genel başkanı olan ismet inönü diktatör değilse recep tayyip erdoğan hiç olamaz. tabi rantları avcundan kayanlar kıçından diktatör tanımı yapmazsa...
inönüyü hatırlatır..
yanlistir. turkiye de bildigin anarko-kapitalizm vardir. yoneticiye gerek yok zaten.