bugün

görsel
Biri ismail alpen ( zall ), diğeri serkan inci ( inci ).

Her ikiside birbirinden değerli abilerimiz. Her ikiside vatanına ve milletine bağlı güzel insanlar.

Sizleri sevmeyenleri ben bir leş olarak görüyorum. Kız olsam ilk size verirdim emin olun.

Burdaki kızların veya inci Sözlükte ki kızların ve tüm türkiyede ki kızların size olan aşkı görülmeye değer. Eğer isteseniz, hergün birini yatağa atarsınız. Ama Seçici olmakta fayda var reisler. Sizin penisiniz bunların vajinalarından çok ama çok değerli. Manken gibi olanları seçin. Size kurban olsun bu kızlar.

Abilerim, Rabbim Her daim yanınızda olsun. Evet.
serkan inci ve iyi insan bir arada geçince okumayı bıraktım. sonra böyle salakça bir entry kim girer dedim içimden.

ayrıca ekşi uludağdan da, inci sözlükten de daha büyük ve köklü bir oluşum.
Serkan inciyi övmek leş troller için bile fazla..
Hahahahassssssiktir ordan yalaka.
serkaaan serkaann
görsel
serkan inci ibnesi tankın altında kalsın ama ölmesin, tatlıses gibi önce yaşatsınlar sonra sürünsün.
ismail alpen ve serkan inci.

Bu 2 değerli adamın değerini bilin. Yoksa sonumuz iyi olmaz.

Her 2 abime de en içten saygı ve sevgilerimi yolluyorum. Evet.
görsel
2 yakışıklı ve karizmatik adamdır. Düşünceleri de kendileri gibi güzel. ismail abim zaten 10 numara 5 yıldız bir adam. Duruşunda ki asalet yeter.

Serkan abim ise, gözlükleri ve Giyim tarzı ile, Türk kızlarının sevgilisi olmuş durumda. Başarılarını söylemeye zaten gerek yok. Sosyal medyanın can damarı konumunda.

2 yakışıklı ve karizmatik abimin, sosyal medya devi olması çok normal. Ve giderek başarıları büyüyor. Kızlar size vermeyipte, kime verecekler. Canım abilerim benim. Evet.