bugün

kaÇ yaşındasın sen sorusunu sordurucak bi başlık.
aklı çükünde olan çük kafalının teki daha sözlükte bulundu!
A.. 45 tane erkeğe tecavüz ediyorlar sebebi ne ?
Enter.

(bkz: bu nasıl başlık)
Reset atınca inşallah çözümlenecek. işte böyle.
Bakın güney koreye adamlar dediğim yolu zamanında yaparak şu an nerdeler .
meral akşener gelse belki düzelme umudu olurdu gibi gelio bana.
Format at gecer.
Başlığı açan yazardan başlayarak herkes kendini düzeltmeye çalışsa sorunlar tek tek çözülecek gibi.
bütün akp lileri yani çomarları suriye ye vererek.. Bizdeki 3 milyon suriyeli kalsın sorun yok.
http://biliyomuydun.com/120192

sizce düzelir mi?
Tam olarak yetmez ama,
Yanlışlıkla milllet vekillerinin hepsinin zehirlemesi ve yerlerine 35 yaşını aşmamış, daha önce hiç siyaset yapmamış ve dolayısıyla pisliğe bulaşmamış insanların gelmesiyle.
vurdurarak.

başka bir çözüm yolu göremiyorum.
atatürk ilkelerine bağlı ilerleyerek çözülür, çağdaşlaşma sürecine girilmeli, yalnız yobazları korkutmadan, tepki almadan, işin komik tarafı insan gibi yaşamaktan korkuyorlar gerçekten çok garip, okumaktan, çıplaklıktan, yanmaktan korkuyorlar, ama içki içerler, çalarlar, kul hakkı yerler, dedikodu yaparlar, amaaaaaaaaaa bak sakın şort giyip çıkmayın dışarı.
1.ci adım : akabelileri suriyeye sürmek olmalıdır.
hard reset,gerekirse format. ama yeni bir diskimiz yok. mecburen kurtarmak zorundayız. Bir de, bad sectorleri yok etmek gerekli. bu yüzden sürekli mavi ekran verebiliyoruz. Ve şu xp'den kurtulmak zorundayız. 2002'den beri sıktı artık. x64 desteği bile yok aq.
Akıl,akıl,Akıl.
(bkz: eğitim)
çözümü boş küme.
Ahmet necdet dönemindeki gibi olursak. Yani yönetim ne tamamen muhafazakarın ne de tamamen laiklerin eline bırakılmalıdır.
Hukukun üstünlüğü ve kuvvetler ayrılığı ilkesinin kurumsallaşması ile. Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Adalet nisbi olarak gerçekleşir. işte o zaman ülke fermanla değil yasayla yönetilir.
Çözümü herhalde 1 milyona yakın insanı öldürmektir. Belki bu sayı arta da bilir. anadolu'da 2. israel devleti kuran, rum ve ermeni mallarına çöküp 100 yıldır muasır medeniyet vaadiyle hepimizi yoksullaştırıp sömür sömür sömürürken, hristiyan-müslüman, alevi-sünni, türk-kürd, köylü-şehirli, doğulu-batılı, laik/seküler- dindar/muhafazakâr, ülkücü-devrimci, sağcı-solcu, kedi-köpek tapıcısı-düşmanı, pandemi yanlısı-karşıtı, nato'cu-rusçu, vs her türlü nifak tohumları ekip torpil/iltimas/rüşvet düzeni kurup, fetö virüsü ve benzerleriyle adaleti sarsarak anadolu insanına telaş-endişe-şüphe içinde can çekiştirirken % 1'lik nüfuslarıyla milli servetin ve millî gelirin % 80'ine çöken kripto ibranilerin - gizli yahudilerin düşman kardeşleri olan sabetayistler, aslan/leones payını aldıktan sonra pay verdikleri laikçi avaneleri beyaz türkler, dinci avaneleri yeşil sermaye ve mafyacı avaneleri türkçü - turancı gladio'cu çetesi ile anadolu'nun sefasını sürerken trilyonlarca dolar'lar, euro'lar ve altınları yurtdışına kaçırıyorlar! bütün ünlüler; siyasetten ticarete, müzikten modaya, spordan magazine sinemadan, tv'ye, solcu'yum diye geçineninden milliyetçi yada dindar geçinene kadar hepsi kripto!
Derhal erken seçime giderek Erdoğan'a tam yetki vererek.

Kılıçdarla gitmeyeceği belli.
şimdi türkiyeyin nasıl düzeliceğini bilmek için epey bi efor sarf etmek gerekir ama en basit haliyle düşünürsek kriz olduğunu kabul edecek bir yönetim ve halka ihtiyacımız var.
güncel Önemli Başlıklar