bugün

kemalist finolarin cok iyi bilmesi gereken gercek.

sabahtan beri yok kudus baskent ilan edildi yok savas cikiyor yok b.ku yedik laflari. ulan biz istesek kudus'e yarim saat icinde gireriz. biz bu yola kefenimizle ciktik pembe g.tlu veletler anasinin eteginin altina saklanabilir. iki dakika amerikaya domalmayi birakin yeter artik. aciyorum sizin gibi omurgasizlara.
Haklısın. Türkiye istese Kudüs yarım saatte online alışverişle alır ama işte kargo şirketi kaç günde teslim eder. Geldiğinde evde bizi bulamazsa bilgi notu bırakır mı asıl sorun o. Yoksa peheeey yarım saat bile çok.
Kılıjdaroğlu sskyı batırmasaydı şuan kudüsü almıştık. Ey çomarlar tüm suçlusu kılıjdaroğlu
Gelişmekte olan ülkelerin en son düşünmesi gerek şey savaştır.
Hazır eli değmişken 1 saat harcasın israil'i komple alsın ama sonra özür dilemek yok bak.
görsel
Yarım saatte ben karşıya geçemiyorum. Şüphesiz balikesirli trafikte kaldı.
GERÇEKCi OLALIM BiR CACIK YiYEMEYiZ. YAPSAK YAPSAK ANCA ŞiDDETLE KINAYABiLiRiZ. HAA BiRDE ŞEY VAR EYYYY iSRAiL, EYYY AMERiGA KENDiNE GEL ÇIKIŞTA OKULUN ARKASINA GELiN.
Yarım saatte alamayız ama reis isterse akşam namazını kudüste kılabiliriz. Eeyy israyil. Sen kimsin yahu.
Kemalist fino? Kardeş sende o lafı yüzüme diyecek göt var mı?
Ama istemiyoruz.
Beyler susun deli konuşuyor.

Konuş deli.
israil'i tek hamlede devirecek silah icat etmiş anlaşılan çomarlar.
malın biri testis geçmiş, ak çomarlarda ciddi sanmış yancı olmuş.
daha önce de bu dingiller üç günde şama,
atla moskvaya' da gidiyor,
kefen giyip, öl de ölelim ayağına yatıyordu.

ne günlerdi be.

not: " gidip almazsanız şerefsizsiniz " diyeceğim de, diyemiyorum.
çünkü ne kadar şerefsiz olduğunuzu reza' nın önüne yatmanızdan biliyorum.
aynen ayrıca;

washington : 1 saat
londra : 45 dk
Berlin : 20 dk
Paris : 3-5 dk

yani toplam 2 bilemedin 3 saate dünyaya hükmederiz istesek.
Devlet aklı öyle işlemiyor işte.sen abd misinki ben yaptım oldu diyebilesin.
bayım sizin o kefen dediğiniz şey, 2 m ye 1 m perdelik beyaz kumaş diil miydi?
o zaman yallah kudüse.
Savaş teknolojisi yok güçlü siyasetin yok ekonomi zayıf. Ha bende isterim kudüs bizim olsun ama kazın ayağı öyle deyil.
emevi camiindeki cuma namazını kılmadan geçmeyin bari.
alsın lan durun ellemeyin. al amk.
gelişmekte olan ülke diye bir kavram yoktur. gelişmiş ve gelişmemiş vardır. bizim ne olduğumuz belli.
Savaslar sayisal ustunlukle ya da silah olarak ustun olmakla degil yürekle imanla kazanilir. Örnek olarak bakiniz canakkale. Burda kendini ezmeye mahkum birakmissiniz. Dönün ve tarihinize bakın karsi tarafin ustun olupta kazandigimiz nice savaşlar var. Sizin bu zihniyetinizden dolayi ben utaniyorum siz utanmiyorsunuz.
Kudüs için hepimiz tepki gösterelim.
ama türkiyenin dağı taşı satılıyor haberiniz var mı? birileri çok para vererek verimsiz görünen arazileri topluyor-maden olma ihtimali yüksek-
Filistini de destekliyelim onların atalarıda arazilerini çok paraya satma gafletine düşmüştü...ders alalım.
iktidarda kalmak için ...para için ülkemizi satarsak filistinden beter oluruz bu işin sağı solu yok.
kendi önümüzü görelim ülkemize sahip çıkalım.
tabi tabi hatta 20 dakikada alır kalan 10 dakikada askerlerimiz batak, 101 pişpirik döner kudüs meydanlarında.