bugün

Valla bir gün gerçekleşirse, harp zamanı gözünün yaşına bakmam, 900 ila duruma göre 1100 metreye kadar ardından takır takır yapıştırırım. ilk giren deler, ikincisini de tıpa niyetine koyarım söyleyeyim gülüm...
https://www.uludagsozluk.com/e/46617333/

Bu Arkadaş beni niye etiketlenmiş anlayan var mı?
vatan haini kansız piçlerin söylemidir. zamanında da amerikan ve ingiliz mandasını istemişlerdi, sonra da tarihin tozlu sayfalarına karışmışlardı. ülke ne kadar berbat durumda olsa da hainlik hiçbir şeyin çözümü değildir. bunu söyleyenlerin uzun adamla hiçbir farkı yoktur btw.
1950'den beri maşallah milliyetçi-muhafazakar- dinci-türkçü iktidarlar sayesinde ,abd devleti hümayunu yönetiyor ,incirlik oklahoma'da mı sanıyorsunuz kekolar.

bak piro kemal bile hamburgerci de aldı talimatları.

tutmaya da gerek yok,nato ülkesiyiz ,buyursun gelsin diyecekler milyonlarca.

yaşasın tam bağımsız bağlantısız türkiye diyenleri ,komünist bunlar, deyip asanlar şimdi,neyse ...

ulan kekolar kore'ye mehmetçiği davul-zurna ile mozambik başbakanı mı gönderdi.
nasıl ki milli mücadele yıllarında içimizde amerikan mandası isteyenler olmuştu bugün de böyle insanlar mutlaka olacaktır.
senni gibiler bir zamanlar yunan işgal ettiğinde de aynı şeyi yaptı sonra onlar işte hüsnüyadis olarak tarihe geçti. akpnnin kölerinde de bunlar var. muhtemelen onları da seversin sen şimdi.
tutsan tutsan amerikaninkini tutarsin. ondada bir zenciye degilde, cin asilli amerikaliya dusersin insallah.
amerikada seni kapılarda karşılıyacak zaten.
Yurtdışına çıkmayı, yaşamayı elbet ben de isterim.
Ama bunun için de ülkeni satmazsın. Şahsen bunu yapacağıma Allah alsın canımı daha iyi.

Beğenmesek dahi burası bizim, kendinize gelin.
Burası Asya Hun devleti, göktürk kağanlığı, Uygur devleti, Karahanlı devleti, oğuz yabgu devleti, büyük Selçuklu devleti, Anadolu Selçuklu devleti, Osmanlı devleti ve günümüzdeki ismiyle Türkiye Cumhuriyeti devleti atalarımızdan bize en büyük miras.

ABD'yi başka ülkelerle yapacağı savaşlarda bile destekleyeceğimi pek düşünmüyorum.

Güneyde bir Kürt koridoru hedefleyen bir devletin nesini destekleyelim.
e ırak a ya da afganistan a gideydin ya. çok iyi yönetti oraları amerika.
fesli deli nelumbo anatolia
https://www.youtube.com/shorts/SOq9FpEUPec amerika'nın hali...
türkiye veya başka ülke ya da annem babam kardeşim olsun; kim kimle savaşırsa, kim kiminle kavga ederse etsin haklı olanı tutarım. ırkı dili dini bayrağı ülkesi kan bağına bakmam.
Başına gelecek olan...

görsel
Tabi ki de. Sonuçta amerikaya gitmek istiyorum adamlar buraya gelmiş desteklerim Türkiye de iyi yönetilseymiş.
Vatan haini söylemidir .
amerikan malı bir sümüklüye yıllarca hocaefendi diyenlerin sıçmığı. biz sizi askerimizin başına çuval geçirilirken müzik notası mı vereceğiz diyen liderinizden tanıyoruz.
amerikaya karşı fareler savaşsa, fareleri bile tutarım. yeter ki amerikaya karşı olsun.
Amerikan bankalarında parası olan bir akabeli olma olasılığı yüksek insan sözü.