bugün

az önce vuku bulan olaydır.
telekomun yaptığı gay gay işlerden biri daha. **
az daha yazdığım destan gibi entrynin piç olmasına sebep olacak olaydır.
(#3073230)
(bkz: serdar facebookoğlu iş başında)
(bkz: görev tüm türkiye internet ağı) * *
an itibariyle neredeyse bütün msn iletilerinde ttnete içten dilekler gönderilmesine neden olmuş saçma kesintidir.
bazı internet bankacılığı açıkları sayesinde amerika'daki ortaklarımın hesaplarını bir bir ele geçirirken beni yıkan, perişan eden ve başladığım yere dönmeme neden olan olay.

uyuyamayanlar sodom'dan bildirdi.
sadece türkiyede olabilecek türk telekomun türk halkına yaptığı lolo .
(bkz: ttnet yaşlandırır)
dünyanın en pahalı internetini ittiren türk telekom'un yarattığı olaydır. kimi zaman dns değişimiyle çözülebilen problemler olsa da, bazen dns değişimi de çare olmamaktadır.

- şimdi efendim, bu özelleştirdiğimiz kurumların hepsi zarar ediyordu. sattık, şimdi sattıklarımızın hepsi kar ediyor, üstelik vatandaşa daha iyi hizmet sunuyor.

kim dedi bunu? evet 1 kerede bildiniz, recep tayyip erdoğan.
internetin geldiği anların gittiğine nazaran daha az olması durumunun yurt genelinde yaşanması durumudur.herkesin internetinin hemen hemen aynı anda gittiğini bildiğimiz için hiç değilse "ben yokken ne konustular acaba?" "bensiz naptılar ki" gibi soru sorma derdi yoktur.
telekomun öbek öbek sıçtığının resmidir.
(bkz: sozluge facebook a youtube a erisememek)
(bkz: kablonet vs adsl)
telekomun artık her gece gerçekleştirmeyi alışkanlık haline getirdiği eylem.
son günlerde ayrıca çok yavaş olmasıda dikkat çekmiştir. hayır, madem yavaş o zaman neden adsl diyoruz? yada adsl fiyatı kadar fatura ödüyoruz anlayabilmiş değilim.
internet bilmem kaç kat hızlandı denildiği zamanlarda daha çok karşılaştığımız olay..
müşterilerin serverlarının tutulduğu firmayı aradığımda sebebini bi iş makinesinin fiberoptik kabloları ezmesine bağladığı kesinti. lan demek ki, snake plissken misali bi tuşla bütün memleketi iptal etmek olası bu ülkede. bahaneye bak anasını satayım.
internete alışmış, onunla yatıp kalkan insanlara işkence çektiren olay.
kısa bir süreliğine internet erişiminin düzgün sağlanmadığından dolayı yaşanan olay. youtube hariç hiç bir internet sitesine girilemiyordu. ben rahat rahat video seyrediyodum. açılması şerefine yapılmış bir olaydır belki. tam da quiknet i alsak mı almasak mı diye arkadaşlarla tartışıyoduk. üstüne bu da gelince kararımız netleşmeye başladı.
türk telekoma bir kez daha selam etmemizi sağlayan kesinti.
hala gidip gelen kesinti. yalnız yurt dışında ki sitelere tıkır tıkır girilebiliyor, bu durumda türkt telekoma selam eder gözlerinden öperim.
çok basit bir nedeni vardır. 14 gündür yutubaasına doyamayan toplum sonunda vuslata eriyor.

(bkz: 27 mart 2008 youtube a erisimin azat edilmesi)
bilgisayarımın sistemi ciddi bir hatadan kurtarmasına sebep olan şey. * ah o ciddi hata bi kurtarılmayacaktı ben o zaman gösterirdim tt'ye. cem yılmaz'dan daha fazla para alırdım vala.
(bkz: #3174540)
downloadları kapamama neden olan kesintidir.lakin kesintinin sebibinin kendim olduğunu düşünüyorum. hayvan gibi film ve discography download kasıyorken bir anda net e giremez oldum. en sonunda "sokarım ya gece indiririm" düşüncesiyle downloadları durdurmamla beraber net geri gelmiştir.