bugün

türkiye ekonomisinde biraz yavaşlama olsa da sevindirici durumdur. dünya genelinde bir sıkıntı söz konusu iken türkiye ekonomisinin büyümesi sevindiricidir.

http://www.bloomberght.co...-beklenenden-yavas-buyudu
(bkz: çabuk büyüdü farkındaysan)

düşük gelirli vatandaşlara ki bunlar büyük bir yuzdelik dilim olusturmakta ülkede, hiç bir faydasi olmayan sözde buyumedir.
Hayalleri yıkmış rakamdır. Sanayi büyümesi ise -5.7

Bir yarı %5 yüksel. Bir sene %5 düş. Tam üçüncü dünya ülkesiyiz amk.

Abd avrupa düşüşte de istikrarlı yükselişte de.
(bkz: rosava nın yüzde 12 büyümesi)
rakamlarla gerçek hayatı anlama çabasıdır. bi boka yaramıyor arkadaş bu sayısal veriler. anlayın artık amk. hâlâ hatırı sayılır bir kitle, beslenmek için çöp kutularını kullanıyorsa, hâlâ açlık sınırının altında yaşayan aile sayınız yüzde 20-30 aralığındaysa, hâlâ insanlarınız iki gram menfaat için kişiliklerini satabiliyorsa, sabaha kadar büyüseniz de, bu, sadece zenginin daha çok zenginleştiğini gösterir, zengin-yoksul makasının daha da açıldığını gösterir, ortadirek olarak tanımlanan ve bir ülkedeki ekonomik iyileşmenin(aynı zamanda adil gelir dağılımının) en belirgin göstergesi olan sınıfın ortadan kalkmaya başladığını gösterir. bıkmadan usanmadan hâlâ aynı şeyi temcit pilavı gibi getirmeyin ortaya. zira zekanızın, daha doğrusu algınızın, ilkokul düzeyinde olduğunu kanıtlamaktan başka bir işe yaramıyor bu.
Dardayız ülkecek. (bkz: sen değilsin zengin piçi)
(bkz: masal)
ne tarafa doğru büyüdüğü merak konusu. türk ekonomisindeki biraz yavaşlamaya rağmen sevinidfşsdgjs.

bize büyümemiştir o.
Yine benim cebimi ve annemin babamın emekli maaşını teğete geçmiş büyümedir. Tamam rakamlar yalan söylemez ama benim cebim de yalan söylemez.
helel olsun denilesi verilerdir.

helal de olsundur be!
hangi 3 ceyrek dedirten olaydır.
olması gereken büyümedir. Önemli olan istikrarlı bir şekilde büyümesidir.
net ihracatın katkısı yüzde 3,4 olmuştur.
2012 sonu yıllık yüzde 4 büyüme hedefinin tutmayacağının sinyalidir.

(bkz: anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az)
bireylerin derinlerde hissettiği ekonomik kalkınma göstergesi olarak düşünülen zamazingo.içimde büyüyen bir şey var, hissediyorum.