bugün

Zencilerin sikerek alacağı versus.
Sonuçta zenciler uzmanlar bu alanda. *
türkiye'de bir tane bile dilenen, olay çıkaran zenci gördünüz mü ? hepsinin üstü başı düzgün, en dermansız olanı bile saat satıp kendi işine bakabiliyor.

ya sığınmacı suriyeliler ?akşama kadar dilenip etrafa pislik saçmaktan başka bir şey yapmıyorlar. ortadoğu öyle bir bataklık ki kim gelirse gelsin boktan başka bir şey getirmiyor.

bi tane dilenen zenci görmedim, hepsi de on numara insanlar, bi tanesinin bile gazeteye yansıyan olayı olmamıştır.

suriyeliler şimdiden bela oldular aq.
bizim memlekette kendimizi azınlık statüsüne koyduran durumdur.
zenciler yıllardır türkiye'de, saat-parfüm-cüzdan-çorap satıp namuslarıyla para kazanıyor. yahu ben bir kere duymadım zencilerle ilgili kötü haber. onlar bize, biz de onlara karşı her zaman saygılıyız. hatta zaman içinde kardeş gibi de olduk. on numara sempatik adamlar.

ama gelin bir de suriyelilere bakın... ne ararsanız bunlarda! cinayet, hırsızlık, tecavüz, gasp, çevreyi tonlarca çöple katletme!!! insan değiller, olamazlar da!!!
suriyeli deyip geçmeyin evinizi kiraya verin muhacır onlar verin Allah katında sevaptır sonra suyu elektriği ödemesinler üstüne kirayıda vermezler sonra kira isteyince ev sahibini döverler. Mahalledeki ailelere huzur vermezler ardından bir tecavüz olayı yapar bir gecede evi boşaltırlar şimdi ey ev sahibi elektirk, su , kira sana dayadılar yetmedi dayak yedin evden çıkaramadın onları 6 ay önceden bildirmen lazımdı evinden çıkarman için kanunlar onlardan yana bi de mahalleli evini taşladı çünkü senin evde oturuyordu suriyeliler tecavüz olayı yaptılar ya 5 yılda memlekette yaşayan suriyelilerin hayatını özetlemiş olduk biz ne bekliyorduk bunlar gelirken bize hürmet edecek açlar susuzlar verecez bize çalışacaklar bize dua edecekler camilerde hahahha çok bekledik ama pavyondan, torbacılıktan , genel ev gibi çalışmaktan başka birşeylerine şahit olmadı bu millet. yazıık çok yazık.
güncel Önemli Başlıklar