bugün

Akp nin son seçimde %50 böyle giderse bir sonrakinde %60 oy almasına sebebiyet verecek vasıfsız,kalitesiz liderlerin yönettiği partilerdir.

Nerede MHP nin Alpaslan Türkeşi nerede CHP nin Erdal inönüsü (shp nin Murat karayalçını bile gerçek solcuydu)

Başbakan somali için konuşuyor,ana muhalefet önce ülkene bak diyerek sığ bir görüş bildiriyor.Başbakan somaliye gidiyor,ana muhalefet sonra pat somaliye gidiyor.

Sesinden bile rahatsız olduğum devlet bahçeli ise internet fenomeni olan matematiksel oy hesaplarıyla adamı midesinden çatlatıyor.

Dtp yi zaten muhalefet partisi (hele de kürtlerin sesi hiç değiller) olarak göremiyorum bile , tetikçi milletvekilleri.

Zaten başka da parti artık kalmadı.

Yani türkiye de muhalefet partileri sebebiyle tek partili siyasete adım adım gidiyoruz,olan bu.
oyu az ama muhalefeti öz olan parti: liberal demokrat parti
(bkz: işlevini yerine getirememek)
her zaman adına yakışır şeyler yapan partiler yani iyi şeylerde de kötü şeylerde de mahalefete girişir. ben bir akpci değilim ben hiçbir partiye oy vermiyorum daha oyumu hakeden bir partiyi bulamadım ama gerçeği söylemek gerekirse bozuk saat bile günde iki defa doğru gösterir. akpnin de yaptığı iyi şeyler var arada.
her neredeyseler saklandıkları yerden çıkmalıdırlar. iktidar meydanı boş buldu oh anam...
En babaları Kemal kılıçdaroglu ve partisinin oldugu partilerdir.
bir ak partili olarak büyük bir sevgi duyduğum partilerdir.

ne güzel sessiz sakin köşede duruyorlar. sürekli eleştiriyorlar ama bir icraatte bulunmuyorlar. işlerine gelmedi mi meclis çalışmalarına katılmıyorlar.

böyle giderse ak partinin oyları daha çok artacak.
Matematiksel olarak düşünürsek tamamen boş kümedir. Hiçbir işlevleri yoktur. sadece rte yi taşlamayı bilirler, yaratıcı olun biraz. Sizin beceriksizliğinizi biz ödüyoruz.
akp'yi seçim zamanı lider yapan ana unsurlardır. *
ak partisinin en büyük şansı, varlığı. 13 senedir akp nin ekmeğine yağ surmekten baska bir bok yemediler ve yemeyekler.

allah bütün insanlara, kurumlara ak partisi şansı versin.
çok haksızlığa uğrayan kesimdir.

akp her çeşit devlet olanağını kullanırken muhalefet kendi imkanlarıyla seçim propagandası yaptı. her iki seçimde de.

trt'nin muhalefete 0, cb'ye ve davutoğlu'na bilmem kaç dk ayırdığını öğrendik işte.

ve maalesef, türkiye'de şerefini satan insanlar var. 1 makarnaya, 1 kömüre, bilmem kaç tl ye oyunu satanlar var.

ayıptır, günahtır. bunca haksızlık içinde mücadele veren partileri eleştirmek zulümdür.
ultra-popülist bir partinin karşısında başarı sağlayamamışlardır. evet mantıklı söylemleri olsa dahi popülizmi yenemiyorlar. beyniyle iş yapan bir millet değiliz neticede.
işleri böyle bir ortamda zordur durmadan yok muhalefet gelse şunu yönetemez bunu yönetemez sen önce yetkiyi vericeksin sonra görüceksin oluyormu olmuyormu diye çünkü yeni bir işçiye tecrübe sormak ne kadar saçmaysa bu da saçma.
güncel Önemli Başlıklar