bugün

türk insanının görüntüsündeki bozukluğu önemsememesinden kaynaklı bir durumdur. maddi durum kısıtlı bahaneleri ile alakası olmayan önermedir. sigorta hastaneleri funclub oluşturmuş canı sıkılan emekli yaşlıların istilasına uğramıştır. insanlardaki ''aman bizden geçmiş'' zihniyeti göbekli bakımsız vücut formu bozuk nsanlar olmalarına sebebiyet vermektedir. avrupada yaşayan insanların yüzlerinde çıkan bir sivilce sebebi ile leke tedavisi için güzellik salonlarına başvurduğu bizzat tarafımca gözlenmiştir.
Genetik biliminin bu kadar çok gelişmemesinden kaynaklanıyor. Türkiye'de ki genetik mühendisleri Amerika'ya gidiyor. Türkiye'dekiler de benim çocuğum sağlıklı olsun diye değil ben kız değil erkek çocuk istiyorum diye gidiyor. ama eğer gidip benim çocuğum çarpık bacaklı, çok zayıf ve çok şişman olmasın diye ısmarlama çocuk yapılsaydı avrupa ülkelerinde'ki herkes harika görünüyor olurdu. kilo konusunda çevresel etki de çok önemli. Almanya'da Alman mamalarından hormon bozukluğu oluşan azımsanmayacak kadar çok kişi var.bizlerin anneleri bize günde 3 öğün yemek pişirirler. Amerika'da çoğu genç uyuşturucu kullanıyor ve nesil tükenmesin diye bebek odaları var. bebeği yeter ki yapın biz bakarız diyorlar. bizler başka ülkelere göre daha sağlıklıyız. artık ülkemizi rahat bırakalım.
görsel